Apple

Yeni Apple Display Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Apple’ın tüketiciler için yüksek fiyatlı Pro Display XDR’ın daha ucuz bir sürümü üzerinde çalıştığı söyleniyor.

Bu ekran 5.000 £ olarak fiyatlandırılır ve bir stantla birlikte bile gönderilmez (ek 1.000 £ olan bir stant istiyorsanız). Yeni daha ucuz monitör tüketiciler için tasarlanacağı için çok daha düşük bir fiyata sahip olması muhtemeldir. İşte bildiklerimiz.

Apple ekran çıkış tarihi

15 Ocak 2021 tarihli Bloomberg raporuna göre, Apple daha düşük fiyatlı bir harici monitör satmayı planlıyor. Görünüşe göre bu yeni monitörde çalışma başladı, ancak herhangi bir çıkış tarihi önerilmedi.

Apple’ın bu yeni, düşük fiyatlı monitörü güncellenmiş bir Mac Pro ile birlikte piyasaya süreceğini tahmin ediyoruz. Şirketin, biri G4 Cube’den ilham alan ve pazar açısından iMac ile Mac Pro arasında bir yere oturması muhtemel olan iki yeni Mac Pro modeli üzerinde çalıştığı söyleniyor. Onun yanında bu yeni monitörün lansmanını görebiliriz.

Bir şeyin daha geç gelebileceğinin bir göstergesi, Apple’ın Avrupa’daki mağazalarının çoğundan iki LG ekranını satmayı bıraktığı haberi. Bununla birlikte, ekranlar ABD ve İngiltere’de hala mevcuttur.

Apple görüntüleme fiyatı

Görünüşe göre bu yeni monitör, profesyonel kullanımdan ziyade tüketicileri hedefliyor, bu nedenle Apple’ın 5.000 £ / 5.000 $ ‘a mal olan ve hatta bir standla gelmeyen mevcut monitörü Pro Display XDR’dan çok daha düşük bir fiyat bekliyoruz! Stant size 1.000 £ / 1.000 $ daha maliyeti.

Bu, Apple’ın daha genel tüketicilere sattığı ilk monitör olmayacak. Apple, Thunderbolt Display 2016’yı durdurdu. 2011’de piyasaya sürülen bu model, Apple’ın durdurduğu sırada 999 dolara mal oldu.

2011 yılında Thunderbolt ekranın gelişinden önce Apple, 20 inç ila 30 inç arasında çeşitli boyutlarda Cinema Display satmıştı. Fiyatlar yaklaşık 899 $ ‘dan başladı.

Apple ekran özellikleri

Pro Display XDR, Apple’ın şu anda sattığı ekrandır ve söylentilere göre daha düşük fiyatlı seçeneklerden ne bekleyebileceğimize dair bize bazı ipuçları verebilir. Örneğin, Pro Display XDR 32 inç 6K ekran sunuyor, bu nedenle yeni daha ucuz ekranda benzer bir çözünürlük görebiliriz (XDR ise sonunda 8K çözünürlüğe kadar çıkabilir).

Ancak, yeni Apple ekranın Pro Display XDR’ın parlaklık ve kontrast oranını sunacağını beklemiyoruz. XDR, 1.600 nit parlaklık, 1.000.000: 1 kontrast oranı ve süper geniş izleme açısı sunar.

Alternatif olarak, ilham almak için iMac ve 27 inç 5K Retina ekranına bakabilir ve iMac ile eşleşen ancak şu anda olduğundan daha ince çerçeveli bir monitör bekleyebiliriz. Bu durumda 500 nit parlaklık, P3 rengi ve bir milyar renk desteğinin yanı sıra 10 bitlik uzamsal ve zamansal titreme desteğinden emin olabiliriz.

{

”,”

‘2.0’

‘script’,”);
‘init’, ”
”, ”);
”,”);
);

}
.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/new-apple-display-release-date-price-3800814/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...