Genel

Amazon’da iPhone 11 Pro’da 300 İngiliz Sterlini tasarruf edin – Beats Black Friday FiyatıBir yıldan biraz daha eski olan iPhone 11 Pro, birinci sınıf telefon dünyasında ağır bir siklet olmaya devam ediyor. Sevilecek çok şey var: Hızlıdır, IP68 su geçirmezliği ile dayanıklıdır, mükemmel kameralara sahiptir ve güçlü bir pil ömrüne sahiptir.

Amazon’un gece yarısı yeşili 256GB modelinin şu anki fiyatı şu anda 899 £ ‘da, bu da orijinal 1.199 £’ luk soran fiyattan 300 £ ‘luk bir düşüş sağlıyor. Bu anlaşmayı hemen görmek için Amazon’a gidin. Stokta çok fazla kalmadı, bu yüzden hızlı olmanız gerekecek.

Eğer satarsa aynı teklifi John Lewis’te de bulabilirsiniz.

Unutmayın, eski iPhone’unuzu takas ederken Amazon’dan 400 £ ‘a kadar talepte bulunabilirsiniz (eski telefonunuzun modeline ve kalitesine bağlı olarak). John Lewis’in takas teklifi, 300 sterlin indirimli.

Bu, 2021’de gördüğümüz en büyük iPhone indirimlerinden biri ve fiyatın 1.000 sterlin altına düştüğünü ilk kez gördük. Aynı model, Kara Cuma ve Amazon’da Siber Pazartesi üzerinden 1.039 £, yani 1.199 £ RRP’den 160 £ daha düşük.

İPhone 11 serisi, daha önce geniş ve telefoto ile sınırlı olan arka kamera dizisine ultra geniş lensi ilk getiren ürün oldu. Sensörler de önceki nesillere göre çok daha güçlüdür ve çok daha fazla çözünürlük, dinamik aralık ve daha etkileyici düşük ışıklı fotoğraflara izin verir.

Aslında Apple, iPhone 11 serisiyle Gece Modu ayarını tanıttı – tek sorun otomatik olmasına rağmen, bu yüzden kendiniz açamazsınız. 11 Pro, önceki modellerde elde edemeyeceğiniz 60 fps’de 4K kayıt da sunuyor.

Kaputun altında, iPhone 11 Pro, A13 Bionic işlemci ile güçlendirilmiştir (bu aynı zamanda görüntü kalitesini artıran şeydir). A13 Bionic çip, eski modellere göre% 20 daha hızlıdır ve ayrıca daha fazla güç tasarrufu sağlar. İPhone 11 Pro hakkındaki tam incelememize bakın.

Elbette 11 Pro, geçen yıl iPhone 12 serisinde tanıtılan 5G bağlantısına sahip olmayabilir, ancak iPhone 12’de bulunmayan 18W hızlı şarj cihazıyla birlikte geliyor.

Git Amazon veya John Lewis iPhone 11 Pro’dan 300 £ indirim elde etmek için.

Ayrıca burada ayın en iyi iPhone 11 fırsatlarına bakıyoruz ve pazar lideri iPhone 12 fırsatları için ayrı toplamamıza bakın.

{

”,”

‘2.0’

‘script’,”);
‘init’, ”
”, ”);
”,”);
);

}
.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...