iPad

Amazon, Prime Day’den önce 207 £ İndirimli iPad Air 4’e (Hücresel, 64GB) sahip

Kovalamayı keseceğiz: Amazon’un şimdi inanılmaz bir 64 GB iPad Air (4. nesil) için 207 £ indirim Wi-Fi ve Hücresel (4G) bağlantı ile. İndirim, fiyatı 709 sterlin olan orijinal fiyattan 501,98 sterline düşürür – ki bu hala Apple’ın istediği fiyat. Ayrıca şunları da bulabilirsiniz: 473,36 £ karşılığında yalnızca Wi-Fi modeli, 105,64 £ tasarruf. Bu indirimlerle 4. nesil iPad Air cihazları hiç bu kadar ucuz olmamıştı.

Amazon’un iPad Air indirimleri, perakendecinin bugün 21-22 Haziran tarihleri ​​arasında Prime Day’in gerçekleşeceğini açıklamasıyla aynı zamana denk geliyor. Ancak Prime Day’e kadar beklemeli misiniz yoksa bugün iPad Air’i mi satın almalısınız?

Amazon, iki günlük seçim çerçevesi satışının herhangi bir Apple anlaşmasını içerip içermediğini doğrulamasa da, son zamanlarda gördüğümüz derin Apple indirimlerinin sıklığı göz önüne alındığında (bu dahil). Ancak fiyatların daha da düşeceğinin garantisi yok.

Şu anda iPad Air için en iyi fiyatı istiyorsanız, işte bu.

Prime Day’de fiyatlar düşerse Amazon Müşteri Hizmetleri ile pazarlık yapmaktan hoşlanmıyorsanız, şimdi satın almanızı, ancak fiyatların daha da düşüp düşmeyeceğini görmek için Prime Day’e kadar beklemenizi öneririz.

Prime Day’e 20 günden az bir süre kalmışken, satın alma işleminiz Amazon’un 30 günlük iade politikası iPad kullanılmadığı ve hasar görmediği sürece (yani Prime Day’e kadar dokunmayın!). Fiyatın daha düşük olduğunu fark ederseniz, iPad Air’i daha düşük fiyattan tekrar satın alın ve orijinalinin geri ödeme için geri gönderilmesini sağlayın.

için Amazon’a gidin Wi-Fi ve Hücresel (4G) özellikli 64 GB iPad Air (4. nesil) ile 207 £ tasarruf edin veya Yalnızca Wi-Fi modelinde £105.

Burada ayın en iyi iPad Air 4 fırsatlarına ayrı ayrı bakıyoruz.

Tüm tahminlerimizi, Prime Day Apple indirimlerinin yanı sıra en iyi Apple indirimlerini de takip edeceğimiz Prime Day Apple fırsatları kılavuzumuzda görebilirsiniz.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/ipad-air-2020-cellular-amazon-deal-3805200/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...