Apple

Tim Cook, Biden Göçmenlik Politikasını Kabul Ediyor

Geçtiğimiz dört yıl, ABD’nin lideri ile ABD’nin en karlı teknoloji şirketinin lideri arasında huzursuz bir ilişki gördü. Tim Cook, bir Mac Pro armağanıyla Donald Trump’ı tercih etti ve teknolojiyle ilgili konularda başkanın kulağına sahip görünüyordu, ancak aynı zamanda, Trump’ın Çin’e karşı cezai tarifeler (Apple ürünleri) gibi bir dizi politikasına da karşı çıktı. büyük ölçüde hariç tutulmuştur).

Giden yönetimin katı göç politikaları da Apple’ın, dünyanın her yerinden en iyi yetenekleri işe almak için çeşitliliğe dayanan çıkarlarıyla çelişiyordu. Apple’ın kalbine yakın bir başka konu da, ABD’ye yasadışı yollardan reşit olmayanlar olarak gelen göçmenlerin sınır dışı edilmesini önleyen Çocukluk Çağı Gelişleri için Ertelenmiş Eylem (DACA) programıdır. Apple, önemli sayıda Hayalperest istihdam etmektedir.

Başkan Biden, ilk resmi eylemlerinden biri olarak DACA programını genişletti ve aynı zamanda çoğunluğu Müslüman nüfusun yaşadığı yedi ülkeden giriş yasağını kaldırdı, bunun üzerine Apple CEO’su Tim Cook, The Verge tarafından aktarılan bir açıklamada hemen bir açıklama yaptı.

“Başkan Biden’in Amerikan adalet, adalet ve haysiyet değerlerini yansıtan kapsamlı bir göçmenlik reformu yürütme konusundaki kararlılığını memnuniyetle karşılıyoruz. Bu çaba Amerikan topluluklarını ve bu ülkenin uzun zamandır teşvik ettiği fırsatlara giden yolları güçlendirecek” diye yazdı.

“Önümüzdeki haftalarda ve aylarda, iş liderleri, Kırık göç sistemimizi düzeltmek için iki partili, pratik ve kapsamlı çözümler elde etmek için Yönetimin yanı sıra Demokratlar ve Cumhuriyetçilerle birlikte çalışmayı dört gözle bekliyorlar. vatandaşlığa giden bir yol içerir. “

Macwelt’

{

”,”

‘2.0’

‘script’,”);
‘init’, ”
”, ”);
”,”);
);

}
.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/tim-cook-biden-immigration-policy-3800819/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...