iPhone

Prosser: Bu Yıl Yeni iPhone Mini Wll Lansmanı YaptıİPhone 12 mini’nin iyi satmadığını – görünüşe göre Ocak ayında ABD’deki iPhone satışlarının% 5’ini oluşturduğu ve Apple’ın telefon üretimini durdurmaya karar vermesine neden olduğu – raporların ardından, Apple’ın asla başka bir iPhone üretmeyeceğini düşünmüş olabilirsiniz. mini. Ama görünüşe göre durum bu değil.

Sızıntı yapan Jon Prosser’e göre Apple, bu sonbaharda bir iPhone 13 mini piyasaya sürecek. Front Page Tech Prosser’ın son baskısında “Aslında bir iPhone 13 mini – veya 12s mini olacak” diyor.

İPhone 12 mini’ye beklenmedik şekilde düşük ilgi, müşterilerin benzer şekilde küçük iPhone SE’yi veya iPhone XR ve iPhone 11’i önemli ölçüde daha ucuz oldukları için seçmeleriyle ilgili olabilir. Prosser’ın dediği gibi: “2020’de küçük telefon isteyen nüfus SE’yi satın aldı”.

Prosser ayrıca şunu da ekliyor: “Bu yıl için planlanan bir iPhone SE yok – en azından şu anki boyutu değil”. Bu, 2021 iPhone mini satışlarına yardımcı olacaktır.

Modern bileşenlere sahip daha küçük bir cep telefonu talep eden birçok kullanıcı var, bu nedenle Apple iPhone XR ve iPhone 11’i satmayı bırakırsa, Apple mini model için artan satışlar görebilir.

Amerikan yatırım bankası Morgan Stanley’in Ocak 2021 tarihli bir raporuna göre Apple, daha yüksek bir model olan iPhone 12 Pro’nun daha fazla kopyasını üretme kapasitesini boşaltmak için iPhone 12 mini’den daha az birim üretmeye karar verdi. talep. Apple, iPhone 12 mini’nin üretimini durduruyor – ancak bu, ahizeyi durdurduğu anlamına gelmiyor: Apple, iPhone 12 mini’yi satmaya devam edecek.

Bununla birlikte, iPhone 12 mini’deki pilin, alıcıların ondan uzak durmasının ana nedeni olduğuna dair öneriler de var.

Son finansal sonuçlar konferans görüşmesinde Tim Cook ve Luca Maestri, Apple’ın iPhone 12 Pro ve Max sürümüne olan talebi hafife aldığını doğruladı.

{

”,”

‘2.0’

‘script’,”);
‘init’, ”
”, ”);
”,”);
);

}
.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/prosser-iphone-mini-2021-3801772/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...