iPhone

İPhone 13’te Nispeten Az Kamera Yükseltmesi

Bilgili analist Ming-Chi Kuo’nun MacRumors tarafından aktardığı yeni bir rapora göre, iPhone 13, 13 mini ve 13 Pro’nun tümü mevcut modellerde kullanılan aynı geniş açılı kamera ile donatılacak.

Bu alandaki tek önemli değişiklik, iPhone 13 Pro Max’te f / 1.6’dan f / 1.5’e geçen geniş açılı kameranın diyafram açıklığı olacak, bu yüzden mümkün olan en iyi kamerayı isteyenler bu modeli seçmeli.

Apple’ın Çinli alt yüklenicisi Sunny Optical’ın verdiği bilgiye göre, geniş açılı kameradaki eleman sayısı yedi olacak.

Kuo – Barclays analistleri Blayne Curtis ve Thomas O’Malley tarafından onaylanan daha önceki bir raporda, ultraİki Pro modelinde geniş açılı kamera 2.4 yerine 1.8 olacak. Bu, ışığın iki katına izin verildiği anlamına gelir, bu da düşük ışık koşullarında daha net görüntüler sağlar.

Diğer açılardan, ultra geniş açılı kameranın optik görüntü sabitleme ve otomatik odaklama ile donatılması bekleniyor; ikincisi ise yakın çekim fotoğrafçılığı için özellikle kullanışlı bir kapsama sahip.

Ancak genel olarak kamera donanımı ve cam eşyalar açısından pek bir değişiklik olmayacak gibi görünmüyor. Bunun yerine Apple, görüntü kalitesinde iyileşme sağlayacak daha iyi bir yazılım sağlamaya odaklanacak.

Sonbaharda dört gözle bekleyebileceğimiz fotoğraf yükseltmelerine çok daha derinlemesine bakmak için, iPhone 13’ün yeni kamera özelliklerine ilişkin kılavuzumuzu okuyun. Yeni modeller hakkında daha geniş spekülasyonlar için iPhone 13 haber merkezimizi ziyaret edin.

Sonbaharı bekleyemezseniz, elbette mevcut aralıkta mümkün olan en iyi fiyatı arayacaksınız. Bu durumda, en iyi hedefiniz, düzenli olarak güncellenen en iyi iPhone tekliflerimizdir.

{

”,”

‘2.0’

‘script’,”);
‘init’, ”
”, ”);
”,”);
);

}
.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/few-camera-upgrades-iphone-13-3803316/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...