Apple

Prosser, Apple Bahar Etkinliğini ‘Aslında Nisan Ayında’ Kabul Etti

Teknolojik bilgi sızıntısı ünlü ve YouTube eğlencesi yapan Jon Prosser, kabul etti 23 Mart’ta bu ayın başlarında% 100 emin olduğunu iddia ettiği bir Apple etkinliğine ilişkin tahmini yanlış. Etkinliğin aslında Nisan ayında yapılacağını söylüyor.

İmtiyaz, onun, “Saçını görüyorum” sloganının ve tıraş gereçlerinin sanat eserinin yer aldığı 23 Mart’taki sözde etkinliğe dün yaptığı sahte davetin ardından yayınlanmasının ardından geldi. Bu referanslar, Prosser’ın, belki de akıllıca bir şekilde, 23 Mart’ta yanılmışsa kaşlarını kamera karşısında tıraş etmeye yemin ettiği gerçeğini ima ediyor.

Şimdi bu sözü yerine getireceğini söylüyor.

Prosstradamus’un bir Apple sızıntısı olarak durumu merak ediliyor. Görünüşe göre iyi kaynakları var ve onaylanana kadar tahminleri sakladığını iddia ediyor. Geçen yıl piyasaya sürülen iPhone SE (2020) gibi bazı iyi kepçeleri de vardı, tarihini iki hafta önce çivilediği gibi – ancak bazı başarısızlıklar da oldu. En ünlüsü, iOS’un iPhoneOS olarak yeniden adlandırılmasıyla ilgili kasıtlı olarak yanlış bilgi olarak görünen şeyi satın aldı ve bu son hata utanç listesine eklenecek.

Aslında, Prosser’ın sahip olduğu alışılmadık derecede yüksek profilin – muhtemelen tahminlerinin güvenilirliği tarafından garanti edilmeyen bir profil – sokma operasyonları tarafından hedef alındığı anlamına geldiği yönünde bir his var. Apple’ın, şirket içindeki köstebekleri tanımlama ve en ünlü sıkıntılarından birini gözden düşürme ümidiyle ona yanlış bilgi verdiğini ima etti. Bu durumda bu doğrultuda bir şey olup olmadığı net değil.

Şimdi bir sonraki Apple etkinliği için Nisan ayına bakıyoruz. Bu etkinliğin AirTag’ler hakkında duyurularla birlikte iPad Pro, Apple TV ve AirPods’un yeni sürümlerini içermesini bekliyoruz.

Yaklaşan hakkında daha fazla bilgi için Apple’ın bahar etkinliğinde neler beklemelisiniz başlıklı makaleyi okuyun.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...