iPad

Nisan ayında iPad Pro, M1 düzeyinde çip ve Thunderbolt: Bloomberg

Daha önce, iPad Pro’nun yeni modellerinin 23 Mart 2021’de sunulacağı söylendi, ancak Apple yeni bir etkinliğe davetiye göndermediğinden beri – ve Prosser ve diğer bazı sızıntıların kaynağının bir miktar beslendiği görülüyor. yanlış bilgi, lansman biraz daha uzun sürecek gibi görünüyor.

Umarım çok fazla beklemek zorunda kalmayız: Bloomberg’in 17 Mart 2021 raporuna göre yeni modeller Nisan ayında piyasaya sürülecek. Apple’ın pandemide oldukça başarılı olan iPad serisini güncellemeye istekli olduğu söyleniyor – birçok ebeveynin evde eğitim için iPad satın almasını bekliyoruz.

Beşinci nesil iPad Pro, muhtemelen daha iyi renk üretimi, daha derin siyahlar, daha yüksek kontrast ve daha geniş bir dinamik aralık sağlayan yeni bir arka ışık türü olan mini LED ile donatılmış ilk Apple ürünü olacak. Raporda, Apple’ın yalnızca daha büyük iPad Pro ile mini LED ekran içerebileceğine dair bir öneri var.

Rapora göre, yeni iPad Pro, M1 MacBooks ve Mac mini’deki “en hızlı M1 çipi ile aynı seviyede” bir işlemciye sahip olacak.

Rapor ayrıca, yeni iPad Pro’nun, harici bir ekran, sabit sürücüler ve diğer çevre birimleriyle kullanım sağlayan M1 Mac’ler gibi bir Thunderbolt konektörüne sahip olacağını da belirtiyor. Bu, görünüşe göre mevcut modellerde bulunan USB-C’den daha hızlı olacaktır. Bağlantı noktası tam olarak aynı görünecek ve böylece tüm kablolar geriye dönük olarak uyumlu olacaktır.

Bu yılın ilerleyen günlerinde daha büyük ekrana sahip iPad mini ve iPad daha ince ve daha hafif

Nisan sürümü sadece bir söylenti olsa da, Bloomberg’den Mark Gruman’ın kaynakları genellikle doğrudur (ama o zaman Prosser’s da doğrudur). Yine de bir Nisan lansmanı uygulanabilir görünüyor: Apple, ilkbaharda sık sık yeni iPad modelleri yayınladı.

Bir iPad Pro satın almayı düşünüyorsanız, biraz daha beklemek akıllıca olabilir.

İPad mini ve standart iPad’e gelince, Apple’ın mini için ekran boyutunu artıracağı ve iPad’i daha ince ve daha hafif hale getireceği (önceki iPad Air’e benzer şekilde) söylendiği yılın ilerleyen zamanlarına kadar bu modellerde güncelleme beklenmiyor. bu modelin 2020 güncellemesi).

Sizin için en iyi iPad’i seçerken yardım ister misiniz? İPad satın alma kılavuzumuzu okuyun.

Ve hangi iPad’i istediğinizi biliyorsanız, şu anda en iyi iPad fırsatları burada.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...