Yazılım

macOS Public Beta Ne Zaman Çıkıyor?


screenshot

Bizim gibiyseniz, macOS’un genel beta sürümünün gelişini sabırsızlıkla bekliyor ve macOS genel beta sürümünün ne zaman yayınlanacağını merak ediyor olacaksınız.

iOS 15 genel beta sürümünün Haziran ayının sonunda veya Temmuz ayının başında gelmesi muhtemel ancak Mac kullanıcılarının macOS 12’nin genel beta sürümünün gelmesi için daha uzun süre beklemesi kaçınılmaz.

Geçen yıl macOS betasının gelmesinden önce 6 Ağustos olmasına rağmen, macOS genel beta sürümünün Temmuz ortasında gelmesi muhtemeldir.

macOS genel beta çıkış tarihi

Her şey yolunda, macOS 12 genel betasının 16 Temmuz Cuma gününe kadar herkese açık beta test kullanıcıları için hazır olacağını tahmin ediyoruz.

Big Sur betasını denemek isterseniz Apple’ın Public Beta programına katılabilirsiniz. Herkes katılabilir ve tamamen ücretsizdir. Apple’ın Beta programına nasıl katılacağınızı burada açıklıyoruz. Ancak, Beta yazılımı çalıştırmanın Mac’inizde hatalara neden olabileceği için sorunlara neden olabileceğini unutmamalısınız.

Beta test kullanıcısı olarak kaydolduğunuzda, macOS beta’nın nasıl yükleneceğini açıklayan ayrı bir makalemiz var.

Bu arada, Herkese Açık Beta’nın gelmesini beklemek konusunda sabırsızlanıyorsanız, geliştirici beta’yı çalıştırmanın bir yolu var – bunu önermesek de. Geliştirici olmasanız bile geliştirici beta sürümünü nasıl çalıştıracağınızı buradan öğrenebilirsiniz.

İşte macOS 12 hakkında bildiklerimiz.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/where-is-macos-public-beta-3793256/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...