mac

M1X’li MacBook Pro ‘Bu Yıl Daha Sonra Çıkacak’


screenshot

Apple söylentileri, Apple’ın yeni nesil MacBook Pro’yu ne zaman piyasaya süreceği (tam sürüm bir M2’den ziyade bir M1X işlemci ile gelmesi bekleniyor) gibi zorlu bir soru üzerine dönüyor ve dönüyor.

Bir aşamada, bu ayın başlarında WWDC’de ortaya çıkacağına dair büyük umutlar vardı, ancak etkinliğin yalnızca yazılım olduğu kanıtlandı. Kaynaklar, 2021 sonbaharına ilişkin beklentilerini hızla yeniden ayarladı.

Bu teori, Twitter hesabından gelen yeni bilgilerle desteklendi. Dylandkt, birkaç kez daha sonra doğru olduğu kanıtlanan teknoloji lansmanları hakkında bilgi yayınladı.

Dylan, hem 14 inç hem de 16 inç boyutlarındaki yeni MacBook Pro’nun yılın dördüncü çeyreğinde, muhtemelen Ekim sonu veya Kasım başında “kesinlikle” piyasaya sürüleceğini iddia ediyor.

Aynı etkinlikte, Dylan’ın kaynaklarına inanacak olursak, yeni bir Mac mini de piyasaya sürülecek. İçinde takip tweeti Mac mini’nin de kesin olduğunu iddia ediyor, ancak yeni bir iMac Pro’nun “büyük olasılıkla” piyasaya sürülmeyeceğini söylüyor.

(iMac Pro konusunda hemfikiriz. Apple bu baharda seriyi durdurdu, bu nedenle yeni bir model gerçekten büyük bir sürpriz olurdu.)

Yeni MacBook Pro’nun, M1’in daha iyi, muhtemelen gizli grafik desteğine sahip yükseltilmiş bir versiyonu olan bir M1X işlemciye sahip olması bekleniyor. Yeni MacBook Pro merkezimizde en son söylentileri takip edebilirsiniz.

Ekim ayına kadar beklemek istemiyorsanız, en iyi MacBook Pro fırsatlarından oluşan topluluğumuzla mevcut ürün yelpazesinde bir pazarlık yapın. (Amazon Prime Day için Apple ürünlerinde özellikle lezzetli teklifler mevcuttur.)

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price tarafından tercüme ve ek raporlama.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/macbook-pro-m1x-later-this-year-3805807/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...