mac

M1 iMac Sahipleri ‘Çarpık’ Olduğundan Şikayetçi

Yeni 24 inç iMac’in birden fazla sahibi, bilgisayardaki bir üretim sorununun ne olabileceğinden şikayet etti: Ekran tabanda tamamen düz değil.

Reddit ve Apple’ın kendi destek forumlarında bildirilen eğim derecesi, şikayetçiden şikayetçiye değişir. Bazıları, sol köşenin masaya sağ köşeden bir milimetre daha yakın olduğunu (veya tam tersi), diğerleri ise yarım santimetre veya daha fazla olduğunu bildiriyor.

Bir Redditor, “Benimki tam olarak düz durmuyor, ama çok küçük” diye yazıyor.

Bir diğeri, “Bunu izledikten sonra benimkini kontrol ettim ve aynı zamanda eğri” diyor. “Onun derecesinde değil, ama tam olarak da değil.”

Birkaç yorumcu, sorunun yalnızca biri işaret ettiğinde fark ettiğiniz bir sorun olduğunu öne sürüyor. Bir Apple Tartışmaları kullanıcısı 3 mm’lik bir fark keşfettikten sonra “Bunun son derece yaygın olacağından şüpheleniyorum ve insanlar ekranlarını ölçme (veya cetvel kullanma) alışkanlığında değiller” diyor.

Ancak bazıları için eğim açıktır. YouTube kanalı Iphonedo, bilgisayarın sağ tarafında (önden bakıldığında) 7,6 cm ve solunda 8 cm mesafe ölçmüştür.

Teknoloji medyası siteleri bile muaf değil: MacRumors, test için satın aldığı turuncu bir iMac’in hafifçe eğildiğini bildiriyor.

Selefinde olduğu gibi, yeni iMac’teki stand temelde sabittir: döndürülemez, yükseltilemez veya indirilemez, bu yeni modelin piyasaya sürülmesinden sonra bir dizi incelemecinin şikayet ettiği bir şey. O Yapabilmek öne ve arkaya eğilebilir, ancak bu yatay eğimi etkilemez – bu ayar düz olmayan bir ekranı düzeltmek için kullanılamaz.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price tarafından tercüme ve ek raporlama.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/m1-imac-crooked-3805703/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...