iPhone

iPhone 13: Ultra geniş açılı kameralar için büyük güncelleme

Bir sonraki iPhone’daki kameralarla ilgili söylentiler kendileriyle çelişmeye devam ediyor. İlk söylentiler, iPhone 13’ün kamerasının selefinden büyük ölçüde değişmeyeceğini öne sürerken, şimdi büyük iyileştirmelerin giderek daha inandırıcı kanıtları var.

Barclays analistleri Blayne Curtis ve Thomas O’Malley’e göre, MacRumors’ın bildirdiğine göre, iPhone 13’ün dört modelinin tümü, yükseltilmiş bir ultra geniş açılı kamera ile donatılacak. Bu açıdan analistler, bir yükseltme öngören ünlü Apple uzmanı Ming-Chi Kuo ile çelişiyor, ancak sadece Pro modellerinde; Kalan iPhone modelleri – muhtemelen 13 ve 13 mini, ancak Apple’ın 2021’in sonlarında 12’ler markasına gitme şansı olsa da – bu yükseltmeyi yalnızca gelecek nesilde alacağını iddia ediyor.

Bununla birlikte, üç uzman da ultra geniş açılı kameranın f / 2.4 yerine yükseltilmiş bir diyafram açıklığı, f / 1.8 ile donatılacağı konusunda hemfikir. Daha geniş diyafram açıklığı ile sensöre daha fazla ışık çarpacaktır, bu da zayıf aydınlatma koşullarında bile daha iyi görüntülerin mümkün olduğu anlamına gelir.

Barclays ayrıca iPhone 12 Pro Max’in (65 mm odak uzaklığı ve f / 2.2) geliştirilmiş telefoto lensinin iPhone 13 Pro’ya da yükleneceğini bildirdi.

Ortaya çıkan tüm sızıntıları ve söylentileri takip etmek için düzenli olarak güncellenen iPhone 13 haber merkezimizi kontrol edin. Veya bir sonraki telefonunuz için sonbahara kadar bekleyemiyorsanız, mevcut aralıktaki en iyi fiyatlar için en iyi iPhone fırsatlarını içeren derlememizi ziyaret edin.

Macwelt’

{

”,”

‘2.0’

‘script’,”);
‘init’, ”
”, ”);
”,”);
);

}
.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/iphone-13-ultra-wide-camera-3801337/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...