iPhone

LG ‘katlanabilir iPhone için ekran tedarik ediyor’

Çin teknoloji gazetesi DigiTimes’ın tedarik zinciri kaynaklarına dayanan bir rapora göre – geçmişte oldukça karmaşık güvenilirliği ile dikkat çekildi – Apple, katlanabilir bir iPhone ekranı sağlamak için LG ile yeni bir sözleşme imzaladı.

Düzenleme hala erken bir aşamadadır, ancak büyük olasılıkla firmalar hala araştırma ve geliştirme üzerinde çalışmaktadır.

Yıllardır Apple’ın katlanan bir iPhone üzerinde çalıştığı söylentileri var. Ancak son zamanlarda, raporlar Samsung’un proje için katlanabilir OLED ekranlar sağlayacağını öne sürdü.

Konuyla ilgili raporların sıklığı, üreticinin konuyu ciddi şekilde dikkate aldığını göstermektedir.

Apple, LG ve Samsung gibi tedarikçilerinin uzmanlığından yararlanmaya çalışacak, ancak katlanabilir akıllı telefonlarla mevcut sorunları çözmek için kendi teknolojilerini geliştirmek için de çalışıyor.

Samsung, kendi cihazlarıyla, katlanabilir telefonların prensipte çalışabileceğini gösterdi, ancak yine de başarısız olma eğiliminde oldukları yerde ekranın sürdürülebilirliği var – Samsung’un piyasadaki ilk denemesi, test sırasında çok hızlı çatlaklar gösterdi, kapak filmi soyuldu ve üst katmanın altına toz giriyor. Görünüşe göre, üretici ikinci nesil ile diş çıkarma sorunlarını ortadan kaldırdı.

Katlanabilir iPhone haber merkezimizde en son söylentileri öğrenin. Daha önce yeni bir telefon satın almak isterseniz, en son fırsatları yakalamak için en iyi iPhone fırsatlarını içeren derlememize göz atın.

Macwelt’

{

”,”

‘2.0’

‘script’,”);
‘init’, ”
”, ”);
”,”);
);

}
.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/lg-displays-foldable-iphone-3801884/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...