iPhone

iPhone 13 ‘Güçlü MagSafe Mıknatıslar Alacak’

iPhone 13’ün beklenen lansmanına sadece aylar kala, yeni nesil telefonlar hakkında giderek daha fazla söylenti ortaya çıkıyor. YouTube’daki Max Weinbach ve EverythingApplePro’dan yeni bir videodan gelen bunların en sonuncusu, iPhone 13’ün MagSafe kablosuz şarj kurulumu için daha büyük bir bobin alacağını iddia ediyor.

Aynı kaynak daha önce iPhone 13’ün arka tarafında daha güçlü mıknatıslarla donatılacağını iddia etmişti. Daha güçlü mıknatısları telafi etmek için daha büyük bir şarj bobininin gerekli olması mümkündür.

Ancak başka hiçbir yerde doğrulanmayan başka bir olasılık, daha büyük bobinin ters yönde hızlı şarjı sağlamak için kullanılabilmesidir. iPhone 13, AirPods kılıfı gibi başka bir cihazı kendi pilinden şarj edebilir.

Bu, geçmişte iPhone serisi etrafında vızıldayan bir söylenti ve uzmanlar, birden fazla neslin piyasaya sürülmeden önce ‘ters şarjı’ destekleyeceğini tahmin ediyor, ancak Apple henüz böyle bir özelliği açıklamadı. Ancak ilginç bir şekilde, bazı raporlar iPhone 12’nin zaten bunu yapacak teknolojiye sahip, ancak Apple özelliği etkinleştirmedi.

Bu sonbaharda piyasaya sürülecek iPhone 13’e yönelik eksiksiz kılavuzumuzdan geri sayım yaparken en son söylentileri yakalayın. Bununla birlikte, şu anda satın almanız gerekiyorsa, genel listemizle mevcut ürün yelpazesindeki en büyük tasarrufları ve en düşük fiyatları bulabilirsiniz. en iyi iPhone fırsatlarından.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price tarafından tercüme ve ek raporlama.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/iphone-13-stronger-magsafe-magnets-3806342/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...