Apple

Bloomberg: Bu Yıl Artık Apple Etkinliği Yok

Yorgun teknoloji gazetecileri ve hevesli Apple hayranları bu habere farklı tepkiler verebilir, ancak her ikisi de şirketin 2021’in sonundan önce daha fazla duyuru etkinliği düzenlemeyeceğini duymakla ilgilenecek.

Apple, geçen hafta Unleashed basın etkinliğini düzenledi ve bir dizi önemli duyuru yaptı: HomePod mini için yeni renk seçenekleri ve daha ucuz, yalnızca sesli bir Apple Music abonelik planının yanı sıra yeni AirPod’lar ve MacBook Pro’nun güncellenmiş sürümleri aldık. Ancak Bloomberg’den Mark Gurman’ın son raporuna inanırsak, bu yıl Apple’dan göreceğimiz tek şey bu.

Gürman, bu yıl ne yeni bir etkinlik ne de büyük bir ürün lansmanı “beklemediğini” söyledi. Bu, Apple’ın Eylül, Ekim ve Kasım aylarında art arda üç etkinlik ve ardından Aralık ayında AirPods Max’in (olaysız) piyasaya sürüldüğü 2020 programının aksine. En hafif tabirle yoğun bir yıl sonuydu.

Daha büyük haberler, Gurman’ın Apple’ın M2 işlemcili yeni bir MacBook Air ve “2010’dan bu yana en büyük tasarım değişikliği”ni piyasaya sürmesini beklediği 2022’ye kadar beklemek zorunda kalacak. Önceki raporlar, mini LED ekranlı yeni bir iMac’ten de söz etmişti.

Bir sonraki Apple etkinlik haber merkezimizle en son söylentileri takip edebilirsiniz.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price tarafından tercüme (DeepL kullanılarak) ve ek raporlama.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/no-more-apple-events-3809717/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...