iPhone

Bir iPhone SE 3 Çentik İle Nasıl Görünebilir?

Şu anda üçüncü nesil iPhone SE hakkında birçok söylenti var. Önümüzdeki yıl satışa çıkacak mı? Yeniden tasarım alacak mı? Hala bir ana sayfa düğmesi olacak mı?

Tasarımcı Konstantin Milenin’in bu yeni konsept tasarımı, mevcut söylentilerin çoğunu alıyor. Örneğin SE 3’ün eski iPhone XR ile aynı ekrana sahip olduğu söyleniyor. Nitekim şu ana kadar çıkan söylentilere göre iPhone SE 3’ün tasarımı iPhone XR’yi temel alacak.

Milenin, iPhone SE 3’ün nasıl görünebileceği konusundaki fikrini Twitter’da paylaşıyor:

iPhone SE konsepti, iPhone 12 veya iPhone 13 gibi açısal bir tasarıma sahiptir. SE modellerinde tipik olan arkada hala basit bir kamera görülebilir. Milenin’in hayalinde Apple, iPhone SE 3’e küçük bir çentik de veriyor. Apple SE’ye bir çentik verecek olsaydı, bunun daha yeni iPhone’larda görüldüğü gibi daha küçük bir çentik olmayacağını düşünüyoruz.

Bu tasarıma ikna olmadık, beklentileri biraz düşürmemiz gerekiyor. Apple’ın bir tane sağlamak için tek iPhone’dan Ana Sayfa düğmesini kaldırmasının yanlış olacağını düşünüyoruz. Ana Sayfa düğmesi, işletim sisteminde gezinmek için düğmeye güvenen genç ve yaşlı birçok kişi tarafından gereklidir. Apple’ın Ana Sayfa düğmesini ortadan kaldırmayacağını umuyoruz, çünkü bunun büyük bir hata olacağını ve düğmeye ihtiyacı olan birçok müşteriye zarar vereceğini düşünüyoruz.

iPhone SE 3 ile ilgili tüm haberleri ve söylentileri ayrı bir yazıda topluyoruz.

Bu makale ilk olarak Macwelt’te yayınlandı. Karen Haslam’ın çevirisi.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/iphone-se-3-concept-design-features-notch-3810215/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...