mac

Apple yenilenmiş M1 iMac’ler satıyor – bir pazarlık yapın!

Apple, Yenilenmiş Mağazasında yenilenmiş M1 iMac’ler sunuyor. Birçok satıcıda 24 inç iMac stoğunun düşük olduğu gerçeği göz önüne alındığında, şu anda yeni bir M1 iMac almanın tek yolu bu olabilir.

ABD’de, 8 Çekirdekli CPU ve 8 Çekirdekli GPU ve 512 GB SSD (mavi renk) ile M1 Çipli 24 inç iMac’te 260 $ tasarruf edebilirsiniz. Bu model normalde 1,699 dolara mal olur, ancak 1.439 dolara alabilirsiniz – bu, 256GB modelle neredeyse aynı fiyattır (1.499 dolara mal olur). Apple’ın ABD Yenileme Mağazasından buradan satın alın.

Birleşik Krallık’ta, 8 Çekirdekli CPU ve 8 Çekirdekli GPU’lu M1 Çip ve 512 GB SSD (bu sefer yeşil renkte) ile aynı 24 inç iMac’te 250 £ tasarruf edebilirsiniz. Bu model normalde 1,649 sterline mal olur, ancak bunu 1,399 sterline alabilirsiniz – bu, 256 GB’lık modelle neredeyse aynı fiyattır (ki bu 1.449 sterline mal olur). Apple’ın İngiltere Yenileme Mağazasından buradan satın alın.

Yine de bundan daha fazlasını kurtarabilirsin. 8 Çekirdekli CPU ve 8 Çekirdekli GPU’lu Apple M1 Çip, 16 GB RAM ve 1 TB SSD ile tam donanımlı 24 inç iMac, normalde 2.049 £/2.099 £’a mal olur, ancak Apple Refurb Store’da 1.739 £/1.609 $’a reklamını yapıyor. Bu, 310£/490$’lık bir tasarruf demektir. Ne yazık ki İngiltere’de bu stok tükendi, ancak göz kulak olmaya değer bu sayfa Apple daha fazlasını alırsa diye. Bu modeli şuradan satın alabilirsiniz: ABD Yenileme Mağazası burada.

Daha az harcamayı tercih ederseniz, yine de mükemmel tasarruflar elde edebilirsiniz.

ABD’de giriş seviyesi 24 inç iMac M1’i (8 çekirdekli CPU ve 7 çekirdekli GPU’lu) 1.099 ABD Doları karşılığında alabilirsiniz, bu da normal 1.299 ABD Doları fiyatından 200 ABD Doları tasarruf sağlar. Bu yeşil mevcuttur Burada, veya gümüş Burada, birlikte Mavi ve pembe.

Şu anda Birleşik Krallık’ta Apple, Yenilenmiş Mağaza’da bulunan giriş seviyesi 24 inç iMac’lerin hiçbirine sahip değildir, ancak bu durum değişebilir, bu nedenle size şunu öneriyoruz: düzenli aralıklarla burayı kontrol edin.

ABD’de orta sınıf modeli (8 çekirdekli CPU ve 8 çekirdekli GPU ve 256 GB SSD ile) 1.269 $’a (normal 1.499 $’lık fiyat üzerinden 230 $ tasarruf) alabilirsiniz. Mavi renkte satın alın Buradave gümüş Burada.

Birleşik Krallık’ta orta sınıf modeli (8 çekirdekli CPU ve 8 çekirdekli GPU ve 256 GB SSD ile) 1.229 £ karşılığında alabilirsiniz; bu, normal 1.449 £ fiyat üzerinden 220 £ tasarruf demektir. yeşil renkte satın al Buradaveya mavi Burada.

Neden Apple Yenilenmiş satın almalısınız?

Burada özetlediğimiz gibi, yenilenmiş bir Mac satın almak için birçok iyi neden vardır: Neden yenilenmiş bir Mac satın almalısınız.

Özetlemek gerekirse, temel nedenler şunlardır:

  • Pratik olarak yenidirler – genellikle bunlar 14 gün içinde iade edilen modellerdir.
  • Herhangi bir arıza Apple tarafından düzeltilecektir.
  • Bir yıllık garanti ve 90 günlük teknik destek alırsınız.
  • Ücretsiz iade ile ücretsiz gönderilir.
  • Yenilenmiş Mac’inizi finansman seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

Ana ipucumuz gecikmeyin: Apple’ın geçen yıl M1 MacBook’ları satmaya başladığı durumda olduğu gibi, stokun hızla tükenmesini bekleyin. Bununla birlikte, stok genellikle oldukça düzenli bir şekilde yenilenir, bu nedenle zaman zaman kontrol etmeye değer. Ayrıca her ay en iyi iMac fırsatlarını topladığımız en iyi iMac fırsatları hikayemize de göz atın.

Ayrıca Apple’ın yeni 24 inç iMac’i M1 ile nereden satın alınır: En İyi Fiyatlar hikayemize de göz atmak isteyebilirsiniz.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/refurbished-m1-imacs-bargain-3807578/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...