iPad

Apple Planning Hybrid HomePod / Apple TV ve HomePod / iPad Ürünleri

Bloomberg’den iyi bağlantılara sahip Mark Gurman, şirketin TV yayın cihazı ve akıllı hoparlör pazarlarında daha fazla etki yaratmasına yardımcı olabilecek gelecekteki iki Apple ürünü hakkında bazı ilginç haberler veriyor.

12 Nisan 2021 Bloomberg raporuna göre, şu anda Apple tarafından geliştirilmekte olan iki heyecan verici yeni ürün var.

İlk ürün, HomePod ve Apple TV’yi, TV ekranı üzerinden video konferans için kullanılabilecek bir kamerayla birleştirecek.

İkinci bir ürün – dokunmatik ekrana sahip üst düzey bir hoparlör – bir iPad ile bir HomePod hoparlörü ve bir görüntülü sohbet sırasında kullanıcıyı odanın etrafında takip edebilecek robotik bir kol üzerine monte edilmiş bir kamerayı birleştirecek.

Lansman tarihi

Bunun yakında piyasaya sürülmesi beklenen yeni Apple TV olabileceğini umuyorsanız, hayal kırıklığına uğramaya hazırlanın. Bloomberg raporu, bu projelerin şu anda konsept aşamasında olduğunu ve gerçeğe dönüşmesinin birkaç yıl daha sürebileceğini gösteriyor.

Rekabet

Bu yeni ürünler – prototip aşamasını geçerlerse – Apple’ın bu pazarlarda Google ve Amazon gibileriyle rekabet etmesine yardımcı olabilir. İşte bazı rekabetin bitmesi ve yaptıkları:

Roku Streambar, bir hoparlörü bir Roku oynatıcısıyla birleştiriyor 129.99 £ / 129.99 $. Buradan bir tane satın alın.

Amazon Fire TV Cube, Alexa destekli bir akıllı hoparlörü bir TV yayın kutusuyla birleştirir. 109,99 £ / 119 $ maliyeti. Buradan bir tane satın alın (İngiltere) ve burada (ABD).

Echo Show, bir ekranı Amazon’un hoparlörüyle birleştiriyor. En yeni model (Echo Show 10), her zaman görebilmeniz için otomatik olarak hareket eden bir ekrana sahiptir. Echo Show 10’un maliyeti 239,99 £ / 249,99 $ ‘dır. Buradan bir tane satın alın (İngiltere) ve burada (ABD).

Facebook Portalında (169 £ / 179 $) görüntülü arama için bir ekran ve kamera ve yerleşik Alexa var. Ayrıca bir TV ekranına takılan bir sürüm de var (149 £ / 158 $). Onları buradan satın alın.

{

”,”

‘2.0’

‘script’,”);
‘init’, ”
”, ”);
”,”);
);

}
.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/apple-hybrid-homepod-apple-tv-ipad-3803612/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...