Apple Tv

Apple, Strange Planet Animasyon Dizisi Yapacak

Apple’ın TV+ yayın hizmeti, Strange Planet’in haklarını satın aldı. Nathan Pyle tarafından yazılan ve çizilen son derece popüler web çizgi romanı, uzaylılar tarafından bağımsız, klinik bir dille tartışıldığında, doğal kabul ettiğimiz şeylerin nasıl garip görünebileceğini incelikle araştırıyor.

Çizgi roman iki basılı kitap haline getirildi (Garip Gezegen ve yabancı gezegen) ve şeritler sosyal medyada sıkça paylaşılıyor. Nathan Pyle’ın Instagram hesabının altı milyondan fazla takipçisi var.

Hollywood Reporter’a göre Now Strange Planet, Apple TV+’da bir animasyon dizisi olacak. Apple, Rick and Morty ve Community’nin yaratıcısı olarak bilinen Dan Harmon ile birlikte Nathan Pyle’ın kendisinin yapımcılığını üstlenmesi için on bölüm görevlendirdi. Amalia Levari projeye showrunner olarak katılacak.

Yapım, animasyon evi ShadowMachine (BoJack Horseman ve Final Space ile tanınan) ile işbirliği içinde yeni Apple Stüdyolarında gerçekleştirilecek. Pyle’ın eşi Taylor Alexy Pyle, projede çalışacak yönetici yapımcılar arasında yer alıyor.

Strange Planet, Apple’ın Central Park’tan sonra ikinci sezonu yakında yayınlanacak olan ikinci animasyon dizisi olacak. Apple TV+’da Neler Var kılavuzumuzla akış hizmetinde başka neler olduğunu görebilirsiniz.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price’ın çevirisi.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/strange-planet-3806088/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...