iPad

Amazon’daki 11 inç iPad Pro’da (M1, Wi-Fi + Cellular) 629 £ tasarruf edin!

Ellerinizi M1 ile yeni iPad Pro’ya almayı bekliyorsanız, 11 inç iPad Pro’da yüzlerce (tam anlamıyla) tasarruf edebileceğiniz Amazon’un Yaz Sonu İndirimine göz atmaya değer.

Hepsinden en büyük indirim, Wi-Fi ve Hücresel bağlantıya sahip 2 TB modelinde. 629,53 £ gibi büyük bir indirime sahip olan! Stokun ne kadar süreceğini bilmiyoruz, bu yüzden hızlı olmanız gerekecek.

Amazon’un indirimi, piyasaya sürülmesinden bu yana cihazda gördüğümüz en fazla para. Şu anda 1269,47 £ olan Amazon’un fiyatı, 512GB hücresel varyantın 1.199 £ RRP’sinden yalnızca 70 £ daha fazla – başka bir deyişle, 512GB seçeneğiyle neredeyse aynı fiyata 4 kat daha fazla depolama alanı alabilirsiniz. 11 inç iPad Pro ile ilgili tam incelememize bakın.

600 sterlinlik indirim yalnızca gümüş renkli 2 TB iPad Pro 11’de geçerlidir, ancak diğer modellerde de tasarruf edebilirsiniz:

M1’li 12.9 inç iPad Pro’da da birkaç indirim var, ancak hiçbiri 2 TB 11 inç iPad Pro ile karşılaştırılamaz. Şu anda şunları alabilirsiniz:

Yeni 12,9 inç ve 11 inç iPad Pro’yu en iyi fiyatlarla nereden satın alabileceğinizi sürekli olarak izliyoruz. Amazon, daha sıkı bir bütçeniz varsa, 4. nesil iPad Air’den 210 £ indirim yaptı.

Her modelde ayın diğer mükemmel iPad fırsatlarına göz atın!

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/apple-ipad-pro-m1-cellular-amazon-deal-3807858/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...