Yazılım

Adobe Creative Cloud Kara Cuma %40 İndirim Fırsatı: 234 £/240 $ tasarruf edin

Photoshop, Illustrator, After Effects ve InDesign gibi en iyi hitlerle dolu Adobe’nin her zaman popüler yazılım paketi olan Adobe Creative Cloud’da indirimleri pek sık görmüyorsunuz.

Ancak Kara Cuma sezonu başladığına göre Adobe, Tüm Uygulamalar planında fiyatları önemli ölçüde düşürdü. Birleşik Krallık ve ABD’deki yeni müşteriler artık ilk yıllarında %40’a varan indirimlerden yararlanabilir. Anlaşma 26 Kasım – Kara Cuma günü sona eriyor.

Teklifi hemen almak için Adobe UK veya Adobe US’e gidin.

Aylık bir abonelik arıyorsanız, indirim fiyatı 49,94 Sterlin/52,99 ABD Doları’na kıyasla ayda yalnızca 30,34 Sterlin/29,99 ABD Dolarına düşürür. Tüm yıl için peşin ödeme yaparken şimdi maliyeti 362,21 £/359,88 $, 596,33 £/599,88 ABD $’dan düşürüldü. İndirim size 234£/240$’a kadar tasarruf sağlar.

Öğrenciler ve öğretmenler, ücretleri ayda yalnızca 13,15 Sterlin/15,99 ABD Doları veya yıllık 157,03 Sterlin/191,88 ABD Doları’na düşüren eğitim fiyatlandırmasıyla daha da fazla tasarruf edebilir.

Adobe genellikle indirim konusunda cömert değildir (şu anda tüm Adobe fırsatlarını aşağıda görebilirsiniz). Aslında, doğrudan Adobe’den benzer bir indirimi en son Temmuz 2020’de gördük.

Ancak bu yıl Prime Day boyunca Amazon İngiltere, yıllık abonelik fiyatını 356,99 £’a indirdi ve Adobe’nin en düşük fiyatını 239,34 £ indirimle marjinal bir şekilde geride bıraktı – gördüğümüz en büyük indirim.

Amazon’un şimdiki fiyatı 548,79 Sterlin’de kaldı ve bu, Adobe’nin standart fiyatından 47,54 £ daha düşük olsa da, doğrudan Adobe aracılığıyla çok daha fazla tasarruf edeceksiniz.

Adobe’nin %40 Black Friday indirimini şimdi alın

Adobe’nin Kara Cuma fırsatı mevcut müşteriler için geçerli değildir, ancak geçmişte abonelik iptal sürecinin başlatılmasının bazen Adobe’nin kullanıcıları kalmaya ikna etmek için bir indirim veya ücretsiz ek aylar sunmasını isteyebileceğini fark etmiştik. Buna bir şans vermenizi ve ne kadar ilerlediğinizi görmenizi öneririz – iş veya üniversite için ihtiyacınız varsa aboneliğinizi tamamen iptal etmemeye dikkat edin!

En iyi teklifi nasıl alacağınıza dair tavsiyeler içeren Adobe Creative Cloud kılavuzumuza bakın. Ayrıca Photoshop’u Mac’e alma konusunda bir kılavuzumuz var.

Ayrıca özel makalemizde yılın en iyi Black Friday Apple fırsatlarına da bakıyoruz.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/adobe-cc-discount-3810802/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...