iPad

5G’li Yeni iPad Air ‘Bu Baharda Çıkıyor’

Macotakara tarafından alıntılanan “Çin’deki güvenilir kaynaklara” göre Apple, yeni bir iPhone SE 3 ile birlikte bu bahar kadar erken bir tarihte yeni bir iPad Air piyasaya sürebilir.

Apple, genellikle Mart ayında, bazen de Nisan ayında olmak üzere ilkbaharda büyük bir basın etkinliği düzenliyor. Apple bahar etkinliği 2022’de bu yıl nelerin görünebileceğini inceliyoruz.

Macotakara’ya göre, yeni iPad Air muhtemelen mevcut iPad mini’nin özelliklerine benzer özelliklere sahip olacak: yani, bir A15 Bionic işlemci yongası, Center Stage destekli yeni bir 12MP ön kamera, dört LED’li True Tone flaş, ve 5G bağlantısı. Bunun dışında önemli bir değişiklik beklenmiyor.

Macotakara üretken ve iyi bilinen bir Apple söylentisi kaynağıdır, ancak AppleTrack’te %63.3 doğruluk oranıyla (yazım sırasında) onaylandığı gibi karışık bir sicile sahiptir. Ancak bu tahmin özellikle makul çünkü daha önceki bazı iddialara uyuyor – daha önce Apple’ın muhtemelen 2022 baharında yeni bir iPad Air piyasaya süreceğini bildiren Bloomberg’den Mark Gurman’ınki gibi.

Yeni iPad Air hub’ımızla en son söylentileri takip edebilirsiniz. İlkbahara kadar beklemek istemiyorsanız, en iyi iPad fırsatlarından oluşan topluluğumuzla mevcut ürün yelpazesinde bir pazarlık yapın.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price tarafından tercüme (DeepL kullanılarak) ve ek raporlama.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/new-ipad-air-5g-spring-3812415/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...