iPad

23 Mart’taki Apple Etkinliği, Apple Leaker diyor

İlkbaharda, genç bir adamın tutkusu hafifçe yeni Apple ürünleri hakkındaki düşüncelerine döner. Ve dünyanın dört bir yanındaki genç erkekler (ve kadınlar), üretken bir sızıntının bu yılki Apple bahar etkinliğinin tarihi olarak adlandırmasının ardından takvimlerinde 23 Mart 2021’i işaretleyecekler.

Söz konusu bilgi sızıntısı Jon Prosser, bu vesileyle bilgeliğini Front Page Tech YouTube şovu yerine Twitter aracılığıyla dağıtıyor. Prosstradamus’un büyük bir takipçisi var, ancak karışık bir sicili var: bazı büyük çağrıları var, ancak ıskalamalarda da payı var.

ilk tweet esrarengiz bir şekilde kısaydı – sadece “23” rakamı – ancak sonraki takipler, Prosser’ın beklenen Apple bahar olayından bahsettiğini açıkça ortaya koydu. “AirTags, iPad Pro, AirPods, Apple TV” nin hepsinin hazır olduğunu tahmin etti, ancak “Bunu istediğiniz gibi alın …” uyarısıyla gerçekten ortaya çıkacaklarını tahmin etmekten vazgeçti.

Prosser’ın burada bir alışkanlığı var: Sıklıkla kesin tahminlerde bulunma konusunda isteksiz. Bunun istisnası, eğer belirli bir olay meydana gelirse veya olmazsa vücudunun bazı kısımlarını tıraş etmeye söz vermesi ve tekrar o yoldan gitmesidir. geçen hafta.

16 Mart’ta bir olay tahmin etmediniz mi?

Evet. Geçen ay, bir sonraki Apple etkinliğinin 16 Mart’ta gerçekleşeceğine dair bir söylenti yazdık; bu, daha az bilinen bir çift Twitter sızıntısı tarafından yapılan ve Ekim 2020’de bir Jon Prosser tarafından doğrulanan bir tahmin.

Ayrıca Prosser baş düşmanı Mark Gurman’ın hızlı çürütmesini de ele aldık. Bir yorum yok Gurman’ın Twitter beslemesi yazarken, ama yine de 1 Mart’tan beri tweet atmadı.

Ama evet, bu adil bir nokta: Prosser daha önce farklı bir tarihi işaret ederken şimdi neden inanasınız? Açık bir yanıt, şu anda olaya çok daha yakın olduğumuzdur, bu da doğal olarak herhangi bir sızıntının bilgilerinin daha doğru olacağı anlamına gelir; ve bir diğeri ise 16 ve 23 Mart’ın birbirinden çok uzak olmadığı ve beş ay sonra orijinal tahminin bir hafta içinde kalmasının hiç de etkileyici olmadığı.

(Kime o Özellikle bir bahar etkinliğinden bahsederken bir haftanın aslında oldukça büyük bir marj olduğunu, çünkü genellikle Mart ayındadır. Bazı Apple etkinliklerinin Nisan ayında olduğunu da ekleyeceğim, bu yüzden gerçekten iki aylık bir dönemden bahsediyoruz, ancak evet, nokta alındı.)

Her halükarda daha fazla merak etmemize gerek kalmayacak. Etkinlik 23 Mart’ta gerçekten oluyorsa, yakında (sanal) davetler alacağız ve Apple’ın bizim için hangi yeni ürünleri hazırladığını görebiliriz.

Yaklaşan lansmanlarla ilgili daha genel tartışma için, 2021’de piyasaya sürülecek yeni Apple ürünlerine yönelik kılavuzumuzu okuyun ve bir sonraki Apple etkinliği ne zaman olacak?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...