iPad

’16 Mart’ta Apple Keynote’ – Yeni iPad Modelleri Geliyor mu?

Apple’ın bahar için başka bir sanal etkinlik planladığına dair kanıtlar birikiyor ve biz de ne bekleyeceğimiz konusunda güçlü bir fikir edinmeye başlıyoruz.

Twitter’daki iki sızıntıya atıfta bulunan Kore web sitesi Economic Daily News, Apple’ın 16 Mart’ta sanal bir açılış konuşması yapmayı planladığını bildirdi. İki Twitter kullanıcısı, FrontTron ve SızıntılarApplePro, etkinlik için aynı tarihi verin ve bunu bir saat içinde yapın; Bu tahminleri aynı kaynağa dayandırıp dayandırmadıkları şu anda net değil.

Kanıtlara göre, bu oldukça zayıf bir şey, ancak benzer söylentiler, çoğunlukla belirli bir tarih olmasa da, Ocak ayının başından beri dolaşıyor. Biri için Macotakara, Apple’ın odak noktası iPad’lerle Mart ayında bir açılış konuşması planladığını iddia etti.

Bir süre önce çıkma girişiminde bulunan bilginlerden biri, 16 Mart’ı Ekim kadar uzun bir süre önce doldurmuş olan Jon Prosser. Kuşkusuz bunu, söz konusu olayın AirPods Studio tarafından yönetileceğini iddia eden bir tweet’te yaptı, ki bu a) buna isim verilmez ve b) 2020’nin sonunda piyasaya sürüldü, ancak Prosstradamus’un aksi takdirde etkileyici bir önsezi.

Mevcut fikir birliği, Apple’ın önümüzdeki ay iki iPad’i piyasaya sürmeyi planladığı yönünde: iPad Pro ve iPad mini’nin güncellenmiş sürümleri. İPad Pro, iPhone 12 serisine takılan A14 işlemcinin güçlendirilmiş bir varyantı ile donatılmış gibi görünürken, Apple’ın en son akıllı telefonlarının sıçrama yaptıktan sonra hücresel modellere 5G’nin eklenmesi neredeyse kesin. son standart.

Yeni iPad mini daha da ilginç olmalı: Apple bildirildiğine göre çerçeveleri daraltmak ve ekranı büyütmek istiyor ve 7,9 inç yerine 8,4 inç ekran köşegen üretiyor. Büyük olasılıkla Apple, kasa tasarımını iPad Pro ve iPhone 12’den tekrarlayacak, böylece cihaz daha kare, daha köşeli kenarlara sahip olacak.

Economic Daily News ayrıca Touch ID’nin önden kaybolacağını ve ekranın altına yeni bir parmak izi sensörünün kurulacağını tahmin ediyor.

Söylentilere göre, iki iPad’e ek olarak, Apple ayrıca AirTags Bluetooth takip cihazlarını tanıtmak ve muhtemelen bir yan not olarak Apple Card’ın erişimini genişletmek istiyor.

Apple’ın 2021 baharı etkinlik haber merkezimizde neler beklemeli sayfamızdaki en son söylentileri öğrenin.

Macwelt’

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...