mac

Yeni MacBook Pro ‘1080p Web Kamerası Almak İçin’

En son söylentilere göre, bu sonbaharın MacBook Pro güncellemesindeki büyük değişikliklerden biri, yenisinin yerini alacak – sonunda! – yeni bir 1080p modeline sahip eski 720p FaceTime HD web kamerası.

Eğer bilgi – Twitter sızıntısından geliyorsa Dylandkt ve AppleInsider tarafından bildirildi – doğrudur, özellikle video konferansın devam eden pandemi ve bunun sonucunda izolasyon ve uzaktan çalışmadaki artış nedeniyle büyük bir destek aldığı düşünüldüğünde, birçok kullanıcı mutlu olacaktır. Mevcut MacBook Pro’daki web kamerası, herkesin bildiği gibi yetersiz; Dylandkt’ın gözlemlediği gibi, (daha ucuz) iPad Air’deki ön kameradan daha zayıf.

Daha yüksek kaliteli 1080p web kamerası sadece MacBook Pro’ya gelmiyor; Dylandkt, Mac serisi boyunca görüneceğini söylüyor. Apple, iMac’teki web kamerasını çoktan değiştirdi ve 720p kameraların aşamalı olarak kullanımdan kaldırılması muhtemelen sadece bir zaman meselesi.

Yeni MacBook Pro’dan başka ne bekleyebiliriz? Daha güçlü bir Apple işlemci (elbette), güncellenmiş ekranlar ve daha fazla bağlantı noktası; En yeni MacBook Pro söylentilerini içeren derlememizde güncelleme hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Yeni modelleri beklemek istemiyorsanız, en iyi MacBook Pro fırsatlarına yönelik kılavuzumuzla mevcut ürün yelpazesinde bir pazarlık yapın.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price tarafından tercüme ve ek raporlama.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/new-macbook-pro-get-1080p-webcam-3806517/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...