Apple

Yeni iPod touch ‘Şu Anda Geliştirme Aşamasında’

 

Yeni iPod touch  Yedinci nesil model olan iPod touch’ın en son sürümü, yaklaşık iki yıl önce 28 Mayıs 2019’da piyasaya sürüldü. Bu, nispeten yakında yeni bir model için zamanın gelmesi gerektiği anlamına gelir.

Teknoloji yazarı Steve Moser’ın bir Twitter gönderisine göre, sekizinci nesil iPod touch, kulağa oldukça inandırıcı gelen 2021 sonbaharında piyasaya sürülecek.

Moser ayrı bir hesaba atıfta bulunuyor Aleksiander “bilgi kaynağı için” ve Apple’ın geçen yıl Apple Music pazarlama materyallerine iPod touch’ı eklediğini ve o zamanlar tuhaf göründüğünü belirtiyor.

Tasarımın iPhone 12’ye benzeyeceği tahmin ediliyor; başka bir deyişle, eğimli kenarlar yerine düz, kareli kenarlar göreceğiz. Aksi takdirde mevcut modelde kullanılan A10 Fusion’dan daha güçlü bir işlemciden bahsediliyor.

Apple’ın bugünlerde web sitesinde çok daha az ön plana çıkardığı iPod touch’tan pek haberdar olmayanlar için cihaz, telefon kısmı olmayan 4 inç iPhone olarak tanımlanabilir. Ana hedef grup oyunlar, müzik ve mesajlar için ucuz bir cihaz isteyen çocuklar ve gençlerdir.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price Tercümesi.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/new-ipod-touch-3804909/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...