Apple Watch

Yeni Apple Watch SE 2 (2022) Çıkış Zamanı, Fiyatı ve Özellikleri

Apple Watch SE, firmanın popüler giyilebilir ürününün kuvvetli ve uygun fiyatlı bir versiyonunu bir çok insanoğlunun erişimine sunarak gerçek bir başarı elde etti. Şimdi, gelişinin üstünden birkaç ay geçmiş olmasına karşın, bu yıl içinde ortaya çıkması olası olan kaçınılmaz halefi dört gözle bekliyoruz.

Apple Watch SE’nin ikinci nesil versiyonuyla ilgili şu ana kadar bildiğimiz her şey – artı tüm sızıntılar ve basılmaya kıymet söylentiler – burada.

Apple Watch SE 2 ne süre çıkacak?

Yeni Apple Watch SE’nin Eylül 2022’de duyurulmasını bekliyoruz.

Apple’dan alacağımıza dair resmi bir onay olmadığını ihmal etmeyin. durmadan Apple Watch SE’nin halefine bakın. Sadece şirket, cihazları planlanandan ilkin duyurmama eğiliminde olduğundan bu alışılmadık bir durum değil.

Görünüşe bakılırsa, senelik güncellemeler alan ana iPhone serisinden değişik olarak, Apple Watch SE, Apple’ın birkaç yıl süresince yenilemeleri yaymış olduğu, adaşı iPhone SE’nin (2020) beğenileri tarafınca işgal edilen kategoriye yerleştirildi. Orijinal Apple Watch SE (2020), Eylül 2020’de piyasaya çıktı, sadece 2021’de hiçbir şey görmedik, bundan dolayı yeni modelin bu yıl içinde gelmesi oldukça olası görünüyor.

Bloomberg’den Mark Gurman, teknoloji muhabiri, yeni SE’nin Apple Watch Series 8 ile beraber 2022’de, büyük olasılıkla yeni iPhone’ların duyurulduğunu gördüğümüz güz/güz döneminde piyasaya sürülmesini beklediğini belirterek aynı fikirde. Bundan dolayı, Eylül 2022’de piyasaya çıkacak olan Apple Watch SE 2 (2022)’ye bakıyor olabiliriz.

Apple Watch SE 2’nin fiyatı ne kadar olacak?

Kılavuzumuz olarak yalnızca Apple Watch SE (2020) kullanılacaksa, Apple Watch serisi için şu anda haiz olduğu çeşitli fiyat katmanlarını bozmamak için Apple’ın benzer şekilde takas yapmasını bekleriz. Bu, orijinal modelde gördüğümüzle aynı doğrultuda bir şeyler beklemeniz gerektiği anlamına gelir. mevcut bu fiyatlarla:

  • Apple Watch SE (GPS): 249 £ / 279 $ / 429 AU $
  • Apple Watch SE (GPS + Hücresel): 299 £ / 329 $ / 499 $

Yeni sürümün gelmesini beklemek istemiyorsanız, bir pazarlık yapmış olup yapamayacağınızı görmek için en iyi Apple Watch SE (2020) fırsatlarını içeren özetimize göz atmayı ihmal etmeyin.

Teknik özellikler ve yeni özellikler

Apple Watch SE 2 (2022) söz mevzusu olduğunda, doğrulanmış sızıntılar mevzusunda oldukça azca şey oldu. Apple, kartlarını göğsüne yakın oynuyor benzer biçimde görünüyor, bundan dolayı yeni modelde neler görünebileceği mevzusunda vurgunculuk alanında kalıyoruz.

Sensör yükseltmeleri

Apple Watch SE (2020), kalp atış hızınızı, aktivitenizi ve uykunuzu takip etmenin yanı sıra düşmeleri ve ortamınızdaki potansiyel olarak zararı olan gürültü seviyelerini tespit eden etkisi altına alan bir takım yerleşik sensöre haizdir. Yeni sürümün Apple Watch Series 7 ile gelen EKG ve Blood Oxygen özelliklerine fiyat artışı olmadan geçebilmesi pek ihtimaller içinde değil sadece Apple geçmişte bizi şaşırtmıştı.

Ortalıkta dolaşan bir söylenti, bir sonraki yinelemede bir ısı sensörünün dahil edilmesini görebileceğimizdir. Bu, vücuttaki ihtimaller içinde enfeksiyonlar için iyi bir erken uyarı işareti olabilir ve çocuk sahibi olmayı ümit edenler için yumurtlamayı seyretmek için de kullanılabilir.

Bu özelliği Fitbit Sense ve Fitbit Charge 5 benzer biçimde modellerde aslına bakarsan gördük, bundan dolayı Apple Watch SE 2 (2022) ile tanıtılması, akıllı saat vesilesiyle sağlığınızı izlemenin başka bir yolu olacaktır.

Yeni işlemci

Apple’ın çoğu zaman yeni modellerde kullandığı standart yükseltmelerden biri, hız ve performans artışı için yeni bir işlemciye geçmektir. Apple Watch SE (2020), Apple Watch Series 5 ile aynı S5 SiP ile beraber gelir, bundan dolayı bir sonraki sürümün daha ilkin Apple Watch Series 6’da gelen S6 SiP’ye geçtiğini görmek mantıklı olacaktır.

Yükseltilmiş ekran

Apple Watch SE (2020) piyasaya sürüldüğünde, ekran boyutu için 44 mm ve 40 mm olmak suretiyle iki seçenek sunuyordu; bu, 38 mm yada 42 mm çeşitleriyle gelen Apple Watch Series 3’ten ortalama %30 daha çok alana haiz olduğu anlamına geliyordu. Bu mükemmel, sadece hem de SE’ye bakılırsa %20’lik bir artışla 45 mm yada 41 mm panellere haiz Seri 7’nin peşinde kalmış olduğu anlamına geliyordu.

Kolay bir yükseltme, Apple’ın parça kutusuna baskın yapması ve yeni Apple Watch SE 2’de (2022) aynı ekran boyutlarına haiz olması olabilir. Bu, daha ilkin Apple Watch Series 5’te piyasaya sürülen devamlı açık hususi durumunun eklenmesiyle daha da geliştirilebilir. Bunun gerçek olup olmayacağına dair bir onay yok, bundan dolayı 44 mm yada 40 mm’ye bağlı kalmaya hazır olun. nihayet yeni model geldi.

daha çok okuma

O zamana kadar beklemek istemiyorsanız, en iyi Apple Watch fırsatlarından oluşan derlememiz, mevcut Apple Watch SE’ye daha yakın fiyatlar için amiral gemisi cihazlardan birini seçmenize destek olabilir.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/apple-watch-se-2-3813995/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...