mac

Apple, WWDC Videosunda ‘M1X MacBook Pro’ Olarak Etiketlendi

Apple hayranları, bu hafta başlarında WWDC 2021’de yeni bir MacBook Pro alamamanın hayal kırıklığıyla yüzleşmeye başlıyor. Ancak bazı kartal gözlü dedektif çalışmaları, şirketin ya bir noktada makineyi etkinlikte duyurmayı planladığını ya da onun hakkında haber arayanları çekmek istediğini gösteriyor.

YouTuber Maksimum Balzer (MacRumors tarafından bildirildi) Apple’ın WWDC açılış konuşmasının YouTube videosunda “M1X MacBook Pro” ifadesinin yanı sıra “WWDC”, “Apple Özel Etkinliği”, “Geliştiriciler” ve “Keynote” gibi daha belirgin etiketler olduğunu fark etti. .

Bunun ne anlama geldiği tartışılır.

Bir öneri, Apple’ın başlangıçta bu hafta yeni MacBook’ları piyasaya sürmeyi amaçladığı ve YouTube videosundaki meta verileri güncellemeyi düşünmeden planlarını son dakikada değiştirdiği yönünde. Ancak videoda “iMac”, “iPhone” ve “iPad Pro”nun da etiketlendiği göz önüne alındığında, bu bir uzatma gibi görünüyor.

Apple, iMac ve iPad Pro yeni güncellendiğinden ve iPhone 13’ün sonbahara kadar ortaya çıkma olasılığı oldukça düşükken, bu cihazların tümünü WWDC’de piyasaya sürmesi asla olası değildi.

Max Balzer’in izniyle

Apple’ın pragmatik bir şekilde videosunu insanların yaptığı her şeyle etiketlemeye karar vermesi daha makul görünüyor. beklenen WWDC’de görmek için. Bu şekilde YouTube’da yeni MacBook Pro, iMac veya iPhone modelleri hakkında bilgi arayan kişiler, sorgularının yanıtını bulabilecekleri WWDC videosuna yönlendirilecekti. (Bu cevap hayırdı, ortaya çıktı.)

MacBook Pro bu hafta piyasaya çıkmadı, ancak yine de çok geçmeden piyasaya sürülecek olan ve merakla beklenen bir cihaz. En son raporlar, yeni modelin M1 yongasının daha güçlü bir varyantı (önümüzdeki birkaç ay içinde piyasaya sürülecek olursa muhtemelen M2 yerine M1X) ve 64 GB’a kadar RAM ile donatılacağını gösteriyor.

Yaklaşan güncellemeyle ilgili en son söylentiler için yeni MacBook Pro merkezimizi ziyaret edin. Veya en iyi MacBook Pro fırsatlarını içeren derlememizle mevcut ürün yelpazesinde bir pazarlık yapın.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price tarafından tercüme ve ek raporlama.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/m1x-macbook-pro-wwdc-video-3805444/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...