Apple

Yeni Apple Pencil Renkli Dokunma Ucuna Sahip Olabilir

Apple Pencil’ın en son güncellenmesinden bu yana uzun zaman geçti, bu, kalem teknolojisi söz konusu olduğunda çanlara ve ıslıklara çok fazla ihtiyaç olmadığı göz önüne alındığında, pek de şaşırtıcı değil. Bununla birlikte, üçüncü nesil bir Apple Pencil’ın yolda olduğuna dair söylentiler var. Apple Pencil 3 ile geleceği söylenen tüm yeni özellikleri tartıştığımız bir makalemiz var.

Bu türden en son söylenti, üçüncü nesil Apple Pencil olduğu iddia edilen şeyin Twitter’da bir fotoğrafını yayınlayan Twitter kullanıcısı Mr. White’dan geliyor.

Görüntüye bakıldığında, bir sonraki Apple Pencil, günümüz kuşağına benzeyen ancak mat yerine parlak bir yüzeye sahip bir tasarıma sahip gibi görünüyor. Apple’ın Apple Pencil için parlak bir yüzeye döndüğünü görmek bizi hayal kırıklığına uğratır. Mat yüzey, çizim sırasında kalemi tutmak için çok daha uygun görünüyor.

Resimde görülen kalemin ucu, önemli ölçüde daha büyük görünmesi ve kaleme yerleştirilen daha uzun bir şaftı olması açısından da farklılık gösterir. Bu, bir renk sensörü aracılığıyla renkleri kopyalamak için kullanılabilecek yeni bir kalem ucu için 2020’de başvurulan bir patentle ilgili olabilir.

2018 Apple Pencil incelememizi okuyun. Hangi iPad’lerin Apple Pencil ile çalıştığını merak ediyorum – makalemiz açıklıyor.

Macrumors aracılığıyla.

‘ Karen Haslam tarafından tercüme.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...