mac

Yeni 2021 iMac, iPad Hava Renkleriyle Gelecek: Prosser


Düzenli olarak Jon Prosser’ın Ön Sayfa News YouTube kanalını izlemiyorsanız, 24 Şubat 2021’de çevrimiçi olan en son bölümü kaçırmış olabilirsiniz. İMac’in sonraki sürümüyle ilgili haberleri duymaya hevesli bir Mac hayranıysanız, o zaman Gerçekten bir göz atmalısın, çünkü muhtemelen tüm hayallerin gerçekleşmek üzere!

Prosser’ın kaynakları doğruysa, on yıldan daha uzun bir süredir iMac’teki en büyük tasarım değişikliğini görebiliriz.

Zihninizi alüminyum iMac’lerin gelişinden çok öncesine, açılı / ayçiçeği tasarımından çok öncesine, meyveli renklerde gelen efsanevi CRT iMac’lere geri döndürün. Prosser’ın kaynağına göre, yeni iMac çeşitli renklerde gelecek!

iMac CRT renkleri

Bu renklerin Uzay Grisi, Gümüş, Gül Altın, Yeşil ve Gök Mavisi renkleriyle gelen 2020 iPad Air’den ilham aldığı söyleniyor.

iPad Air Renkleri

Apple’ın renkli iMac’leri satmasının üzerinden uzun zaman geçti: Blue Dalmaçyalı ve Çiçek Gücü iMac’leri yirmi yıl önce 22 Şubat 2001’de piyasaya çıktı (yaşlı hissediyor musunuz?)

Prosser, söylentilere göre daha küçük olan Mac Pro hakkında da bazı bilgiler veriyor. Apple’ın ona ne diyeceğini bilmediğini söylüyor ancak kaynağının G4 Cube gibi bir Mac mini Cube gibi olacağını önerdiğini söylüyor. Veya üst üste dizilmiş üç ila dört Mac mini gibi.

Daha büyük bir 23 inç ekrana sahip olduğu ve M1 veya M1X Chip’e sahip olduğu söylenen 2021 iMac ile ilgili tüm söylentileri topladık.

{

”,”

‘2.0’

‘script’,”);
‘init’, ”
”, ”);
”,”);
);

}
.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/new-2021-imac-colours-3802117/
ucuz instagram beğeni satın al

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...