Apple

VW Boss Apple’ın Lansmanından ‘Korkmuyor’

Birçok kaynak, Apple’ın 2024’ten itibaren belirsiz bir ortakla otonom bir elektrikli otomobil yapmayı planladığını söylüyor. Ancak Volkswagen’in evi Wolfsburg’da insanlar bu olasılık konusunda sakin.

Volkswagen patronu Herbert Diess, Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung ile yaptığı röportajda açıkladığı gibi, şirket endişeli değil veya öyle olduğunu düşünmemizi istemiyor. “Otomobil endüstrisi, tek bir hamlede devralabileceğiniz tipik bir teknoloji sektörü değil,” diyor Diess. Apple bunu bir gecede başaramayacağını da sözlerine ekledi.

Diess, Apple’ın işini bu yönde genişletmesinin “mantıklı” olacağını, çünkü Cupertino şirketinin pil teknolojisi, yazılım ve tasarım konusunda uzmanlığı ve büyük yatırımlar yapmak için yeterli parası olduğunu kabul etti. Ancak bunun Volkswagen veya diğer geleneksel otomobil üreticileri için bir tehdit oluşturduğuna inanmıyor.

Blogosfer, Apple’ın otomobil üreticisi iş ortağı seçimiyle ilgili spekülasyonlarla parlıyor. Firmaların ilgili bir konuda birlikte çalıştıkları bildirilmesine rağmen, VW bu proje için öne çıkan adaylar arasında değil: Mayıs 2018’de New York Times, Apple’ın “otomobil üreticisinin yeni T6 Transporter minibüslerinden bazılarını dönüştürmek için Volkswagen ile bir anlaşma imzaladığını yazdı. Apple çalışanları için sürücüsüz servis araçları “.

Hyundai-Kia bir süredir sıcak favoriydi, ancak görüşmelerin askıya alındığı bildirildi; Nissan, patronu tarafından makul derecede olumlu bir yorumdan sonra ilgi odağı oldu, ancak Reuters şimdi Japon otomobil üreticisinin Apple’ın ilerlemelerini el salladığını söylüyor. Bir sözcü, Financial Times gazetesinde Apple’ın bir ortaklık hakkında Nissan’a başvurduğu yönündeki bir habere aykırı olarak “Apple ile görüşmüyoruz” dedi.

Apple Car haber merkezimizde en son söylentileri yakalayın.

Macwelt’

{

”,”

‘2.0’

‘script’,”);
‘init’, ”
”, ”);
”,”);
);

}
.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/vw-boss-apple-car-threat-3801724/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...