Apple

Tim Cook, Apple Music Eleştirilerine Şahsen Yanıt Verdi

Reddit kullanıcısı “heyyoudvd” veya kendisini Medium’da çağırdığı adıyla Dave B, Apple CEO’su Tim Cook’a nasıl e-posta gönderdiği hakkında ilginç bir yazı yazdı ve bir yanıt aldı.

Dave B, Medium hakkında birkaç popüler makale de dahil olmak üzere yıllardır Apple Music hakkında eleştirel makaleler ve yorumlar yazıyor ve Tim Cook’a gönderdiği e-posta, uygulamaya yönelik tüm eleştirilerinin uzun bir özetiydi.

Kısacası, Müziğin büyük müzik kitaplıklarını düzenlemek, aramak ve filtrelemek isteyen kullanıcılar için bir uygulama ile sevdikleri şeye dayalı akıllı öneriler almak isteyenler için bir uygulama arasında orta yol olmaya çalıştığını savundu – ancak başarısız oldu. . Uygulama ne ilkinde iTunes kadar iyi ne de ikincisinde Spotify kadar iyi.

Dave B, Tim Cook’un asistanlarından birinden e-posta ve eleştirisi hakkında bir telefon ayarlamak isteyen bir e-posta aldı. Birkaç gün sonra yaptığı telefon görüşmesinde, Tim Cook’un e-postayı okuduğunu ve doğrudan Apple Music ve Müzik uygulamasını geliştiren ekiplere ilettiğini söyledi. .

Asistan, bariz nedenlerden dolayı herhangi bir söz veremedi, ancak Apple’ın eleştiriyi ciddiye aldığını ve Dave B’nin e-postasında önerdiği bazı değişiklikleri sunabileceğini söyledi.

Gönderi herhangi bir kanıtla desteklenmedi ve Dave B’nin kendisi, hikayeye inanıp inanmamanın okuyuculara bağlı olduğunu yazıyor, ancak Apple’ın CEO’suna gönderilen e-postaların ilk kez yanıtlanmadığını ve insanların e-postayla gönderildiğini duyduk veya geçmişte aradı.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price’ın çevirisi (DeepL kullanılarak).

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/tim-cook-responds-criticism-apple-music-3811853/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...