mac

Sonraki MacBook Pro M1X İşlemciyi Alacak, Ön Logoyu Kaybetti

Son söylentilere göre, MacBook Pro’nun bir sonraki modelindeki işlemcinin, bazı raporların önerdiği gibi M2 değil, M1X olarak adlandırılması muhtemel.

M1X, popüler M1’in güçlendirilmiş, daha hızlı bir versiyonu olacak. Ancak Apple, onu aynı neslin bir parçası olarak markalamayı seçerse, çoğu potansiyel müşteri, oldukça makul bir şekilde, iyileştirmelerin nispeten küçük olduğunu ve güç verimliliği ve benzer unsurlara yönelik dönüşümsel yükseltmelerin daha sonraki bir lansmana geri çekileceğini varsayacaktır.

Aslında, Apple’ın yeni nesil M serisi işlemciler için M2 adını kaydetmesi bekleniyor, diye yazıyor 9to5Mac. Bunlar, 2022’de yeni nesil bir MacBook Air’de ilk çıkışlarını yapabilir.

Tasarım tarafında, en son bilgiler Apple’ın “MacBook Pro” metnini ekranın altındaki alandan bırakabildiğini gösteriyor, tıpkı yeni iMac’in öndeki Apple logosunu tamamen düşürmesi gibi.

Apple’ın yeni premium dizüstü bilgisayarıyla ilgili en son söylentileri yeni MacBook Pro merkezimizde takip edebilirsiniz. (Yeni 16 inç MacBook Pro için ayrı bir makale de var.) Yeni neslin gelmesini beklemek istemiyorsanız, en iyi MacBook Pro fırsatları için rehberimizle mevcut aralıkta bir pazarlık bulun.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price Tercümesi.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/macbook-pro-m1x-front-logo-3804863/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...