iPad

Sızdırılan Görüntüler iPad mini 6 Tasarımını Ortaya Çıkardı

Düşüncelerimiz bu geceki iPhone 13 etkinliğindeyken, Apple muhtemelen ABD’de piyasaya sürülecek bir cihaz üzerinde yoğun bir şekilde çalışıyor. sonraki Ekim ayındaki etkinlik: altıncı nesil iPad mini.

Apple’ın uzun zamandır beklenen mikro tableti hakkında en son haberler teknoloji sızıntısından geliyor Majin BuTwitter’da “iPad mini 6″nın resimlerini yayınlayan . (Muhtemelen yaklaşmakta olan cihaza atıfta bulunmamız için en net yol budur, ancak Apple’ın onu basitçe iPad mini veya parantez içinde yıl ile birlikte iPad mini olarak markalaması daha olasıdır.)

Sızdırılan bu görüntülere bakılırsa, ses düğmeleri kısa kenar (iPad’in “üst kısmı”) boyunca konumlandırılmış, bu da bir Apple Pencil’ın uzun kenar (“sağ”) boyunca manyetik olarak takılmasına olanak tanıyacak.

Yine de Majin Bu, bu tasarıma tamamen bağlı değil, görüntüleri bir takip tweeti bunun yerine sağda ses düğmeleri olan bir tasarım. Sızıntı, biraz inandırıcı olmayan bir şekilde, “Estetik açıdan kesinlikle daha mantıklı olurdu, ancak Apple Kurşun Kalem sorunu ortaya çıkabilir” dedi.

Bu ilanlardaki tek tutarsızlık bu değil. Yukarıdaki orijinal gönderi, 8.6 inç ekrana sahip yeni iPad mini’ye işaret eden bir teknik özellik sayfası içeriyor – mevcut 7.9 inçten büyük bir sıçrama. Ama içinde bir tweet cevabı dahaMajin Bu, Amazon Japonya’da listelenen ve yaklaşık 8,38 inç ekran boyutu öneren bir ürünü tartışıyor.

Buna değer olarak, pundit topluluğu genelinde fikir birliği şu anda iPad mini’nin daha büyük bir ekrana sahip olacağı, ancak yalnızca 8,3 inçlik bir ekrana sahip olacağı ve bu da ikinci tweet’in hedefe daha yakın olduğunu gösteriyor – ancak Ekim ayında kesin olarak öğreneceğiz. Ekran mevcut olandan daha büyükse, ana sayfa düğmesi kaybolacak ve bu da, Touch ID’nin güç düğmesine yerleşik olacağı anlamına geliyor.

Majin Bu ayrıca altıncı nesil iPad mini’nin beş renkte piyasaya sürüleceğini tahmin ediyor: Uzay Grisi, gümüş, Gül Altın, yeşil ve Gök Mavisi.

Diğer Haberler

Yazıda neler var ?

9to5Mac’e göre, yeni modelin kod adı J310 ve yeni özellikleri arasında güçlü bir A15 yongası ve çeşitli aksesuarları takmanıza olanak tanıyan bir Akıllı Konektör bulunuyor.

Diğer söylentilere göre yeni özellikler arasında 5G desteği, daha iyi hoparlörler ve Apple Pencil uyumluluğu yer alıyor. Ancak, yeni mini-LED arka ışık teknolojisinin desteğinin bir sonraki yükseltmeye kadar ertelendiği söyleniyor.

Ayrıca uzmanlar, Apple’ın yeni iPad mini’yi Lightning yerine bir USB-C bağlantı noktasıyla donatacağını tahmin ediyor; bu değişiklik, iPad Pro ve iPad Air’de zaten uygulanmış bir değişiklik.

En son sızıntıları ve söylentileri iPad mini 6 haber merkezimizde yakalayabilirsiniz. Şu anda satın almanızı tavsiye etmiyoruz, ancak yeni cihazlardaki en iyi fiyatlar, en iyi iPad fırsatlarını içeren derlememizde piyasaya çıkar çıkmaz görünecek.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price tarafından tercüme (DeepL kullanılarak) ve ek raporlama.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/leaked-images-ipad-mini-6-3808343/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...