iPhone

Sızan Fotoğraf iPhone 13’ü Daha Küçük Çentikle Gösteriyor

Uzmanlar, bu yılın yeni iPhone modellerinde çentiğe ve onun tüm önemli ön yüz sensörlerine ne olacağı konusunda bölünmüş durumda. Bazıları bunun aynı kalacağını düşünüyor; küçülecek bir şey; ve hatta birkaçı, giderek daha uzun bir atış gibi görünse de, tamamen ortadan kalkacağını iddia etti.

En son haberler ve ikinci teori için daha fazla kanıt, yaklaşmakta olan üç iPhone’un ön panellerini gösterdiği söylenen bir görüntü yayınlayan MacRumors’tan geliyor. Bunlar, iPhone 12’ye kıyasla iPhone 13’teki çentiğin daha küçük olacağına işaret ediyor gibi görünüyor.

Yeniden tasarlanan çentiğin yanı sıra, görüntüdeki en büyük ilgi alanı kulaklık hoparlörünün konumu. Bu daha önce çentikte yaşadı, ancak Apple’ın çentiğin boyutunu kesmesini sağlayan üst çerçeveye taşındı.

Üç rakip teoriden bahsettik, ancak küçülme yanlısı kamp, ​​çentiğin daralacağını düşünenler, kısalacağını düşünenler ve her iki boyutun da küçüleceğini düşünenler olarak daha da parçalandı. MacRumors’ın fotoğrafı kesinlikle daha dar bir tasarıma işaret ediyor ve aynı zamanda yükseklikte bir azalma gösteriyor gibi görünüyor.

Ancak tamamen kusursuz, çentiksiz bir iPhone için daha uzunsanız (bu konsept çiziminde gösterilen gibi), en az bir buçuk yıl daha beklemeniz gerekecek gibi görünüyor.

İPhone 13 haber merkezimizde en son söylentileri yakalayın. Altı ay bekleyemez misin? En iyi iPhone fırsatları için kılavuzumuzdaki mevcut aralıktaki en düşük fiyatları kontrol edin.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...