Apple

Samsung, Temizlik Bezlerini Vererek Apple’ı Utandırdı

Samsung, Apple’ın yeni £ 19’u ile dalga geçmeye karar vermiş görünüyor.19 dolar Parlatma Bezi – görünüşte aşırı fiyat etiketine rağmen, şu anki teslimat tahminleri 8-10 haftada sıcak kek gibi satıldı.

(Hollandaca) Samsung blogu Galaxy Club (9to5Mac aracılığıyla), Almanya’daki Samsung kullanıcılarının artık şirketin üyelik uygulaması aracılığıyla telefonları için DeepL’in çevirisini kullanmak için “kadife yumuşak bir temizlik bezi” talep edebileceklerini yazıyor.

Hak kazanmak için bir Samsung akıllı telefon satın almış olmanız gerekir. Galaxy Club’ın bildirdiği gibi, “Hangi cihaza sahip olduğunuz önemli değil – Galaxy A52s ve Galaxy S21’den Galaxy Z Flip 3 ve Galaxy Z Fold 3’e ve ayrıca daha eski ve daha ucuz modellere kadar.”

Ancak bu sınırlı bir promosyon: Samsung, teklife kaydolan ilk 1000 alıcıya ücretsiz temizlik bezleri (her biri 20x20cm, Apple’ın 16x16cm boyutunda) göndermeyi kabul etti ve şimdi hepsi talep edildi. Bu noktada, daha sonraki bir tarihte daha fazla temizlik bezinin gönderilip gönderilmeyeceği veya diğer ülkelerin gelecekte promosyondan yararlanıp yararlanmayacağı belirsizdir.

Samsung’un bu promosyonu Apple’ı kötü göstermenin bir yolu olarak düşündüğünü tahmin ediyoruz. Ancak Tim Cook özel olarak, başka bir şirketin ücretsiz olarak verdiği bir ürün için 19 £/19 $ ücret alabilmenin pek de kötü bir şey olmadığını ve belki de, sonunda, şakanın Samsung’da olduğunu düşünebilir.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price tarafından tercüme (DeepL kullanılarak) ve ek raporlama.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/samsung-cleaning-cloth-3810449/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...