iPad

OLED Ekranlı iPad Air ‘Artık 2023’e Ertelendi’

Display Supply Chain Consultants (DSCC) analistlerinden gelen yeni bir rapora göre, Apple’ın mevcut iPad Air’deki LCD ekranı OLED tabanlı bir ekranla değiştirmesi 2023 yılına kadar sürecek.

“Apple’ın 2023’te beklenen OLED tablet pazarına girişi, tablet pazarını 1 milyar doların üzerine çıkaracak. [in OLED revenues] 2024’te” diyor site. “Apple 10,9 inç AMOLED iPad’i benimsemeye başladığında Touch Bar’ların tabletler tarafından aşılmasını bekliyoruz.”

Daha önce iPad Air’in 2022’de bir OLED ekrana sahip olacağı söylentileri vardı (aslında geçen ay kadar yakın zamanda) ve DSCC’nin kararının henüz aşırı karamsar olduğu kanıtlanabilir.

Bununla birlikte, bundan en azından ekranlar açısından iPad serisinin uzun vadeli geleceği hakkında iyi bir fikir edinebiliriz: Standart iPad’de LCD, iPad Air’de OLED ve iPad Pro’da mini LED (12.9 inç) şu anda ve muhtemelen gelecekte 11in). Çeşitli modeller arasındaki farklar şimdikinden daha net olacak – ancak bu son rapor, katmanların henüz birkaç yıl içinde oluşturulmayacağını gösteriyor.

OLED ertelendiğinde, bir sonraki iPad Air modelinden ne bekleyebiliriz? Elbette daha güçlü bir işlemci ve daha iyi kameralar. En son söylentileri yeni iPad Air merkezimizde okuyabilirsiniz.

Bekleme çok uzun geliyorsa, en iyi iPad fırsatlarının toplanmasıyla mevcut ürün yelpazesinde bir pazarlık yapın.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price tarafından tercüme ve ek raporlama.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/ipad-air-oled-delayed-2023-3806479/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...