Yazılım

NordVPN, M1 Mac’ler için tam destek ekler

Popüler VPN hizmetini kullanıyorsanız NordVPN, yazılım için yakın zamanda önemli bir güncellemenin yayınlandığını duymak ilginizi çekecektir.

NordVPN’in 6.6.1 sürümündeki büyük haber, M1 çipine dayalı Mac’ler için tam desteğin eklenmesidir – başka bir deyişle, MacBook Pro, MacBook Air, Mac mini ve iMac’in en yeni modelleri için.

Yazılım şimdi yeni bilgisayarlar için optimize edildi, bu da eskisinden çok daha hızlı performans anlamına geliyor. Ancak Intel makinelerinde de çalışır ve her ikisi için de tek bir sürüm vardır.

Geliştiriciler, “macOS için NordVPN uygulaması evrenseldir” diye yazıyor, “yani her iki mimaride de yerel olarak çalışabilir ve birinci sınıf performansın keyfini çıkarmaya devam etmek için düzenli bir güncellemenin yanı sıra yapmanız gereken ekstra adımlar yoktur.”

NordVPN’in yeni sürümü hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız resmi NordVPN blogunu ziyaret edin. Apple Silicon için optimize edilmiş diğer macOS yazılımları hakkında bilgi için M1 Mac’lerde hangi uygulamalar çalışır? başlıklı makaleyi okuyun.

NordVPN, etrafındaki en popüler ve yüksek puanlı VPN hizmetlerinden biridir. NordVPN for Mac incelememizde, yazılımı 5 üzerinden 4 yıldızla ödüllendirdik ve kullanım kolaylığını, etkileyici WireGuard hızlarını ve çok sayıda sunucusunu övdük.

Ama bizim en iyi seçimimiz değil. En iyi Mac VPN’ler topluluğumuzda Nord, çok güvenilir bir ikinci sırayı aldı ve en üst sıraya yükseldi. sörf köpekbalığı. Ancak incelemecimiz, baktığımız çeşitli yazılım seçeneklerinin çoğu özelliğine NordVPN’nin sahip olduğunu belirtti.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price tarafından tercüme ve ek raporlama.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/nordvpn-support-m1-mac-3807528/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...