iphone

iPhone Notlar

İlk bakışta Notlar

iPhone Notlar’da notlar yazın; iCloud da otomatik olarak onları diğer iOS aygıtlarınızda ve Mac bilgisayarlarınızda kullanılabilir yapsın. Gmail veya Yahoo! gibi diğer hesaplarda da notlar yaratabilir ve onları okuyabilirsiniz.

iphone tr NOTES overview

  • Notlarınızı diğer aygıtlarda görme: iCloud için icloud.com, me.com veya mac.com e-posta adresi kullanıyorsanız, Ayarlar > iCloud bölümüne gidin ve Notlar’ı açın. iCloud için Gmail veya başka bir IMAP hesabı kullanıyorsanız, Ayarlar > Mail, Kişiler, Takvimler bölümüne gidin ve o hesap için Notlar’ı açın. Notlarınız, aynı Apple kimliğini kullanan diğer iOS aygıtlarınızın ve Mac bilgisayarlarınızın tümünde görünür.
  • Notu silme: Notlar listesinde notun üzerinde sola kaydırın.
  • Notu aratma: Arama alanını göstermek için notlar listesinin en üstüne kaydırın (veya ekranın en üstüne dokunun), sonra alana dokunun ve aradığınız şeyi yazın. Notları Ana Ekran’dan da aratabilirsiniz; ekranın ortasını aşağı doğru sürüklemeniz yeterlidir.iPhone Notlar
  • Paylaşma veya yazdırma: Notun en altındaki  iphone tr IL Action simgesine dokunun. Mesajlar, Mail veya AirDrop (iPhone 5 veya daha yenisi) ile paylaşabilirsiniz.

Notları birden fazla hesapta kullanma

Notları başka hesaplarla paylaşma: Notları; Google, Yahoo! veya AOL gibi diğer hesaplarla paylaşabilirsiniz. Ayarlar > Mail, Kişiler, Takvimler bölümüne gidin ve hesap için Notlar seçeneğini açın. Belirli bir hesapta not yaratmak için, notlar listesinin en üstünde Hesaplar’a dokunun, hesabı seçin, sonra Yeni’ye dokunun. iPhone’daki hesapta yarattığınız notlar o hesabın notlar klasöründe görünür.

Yeni notlar için saptanmış hesabı seçme: Ayarlar > Notlar bölümüne gidin.iPhone Notlar

Bir hesaptaki tüm notları görme: Notlar listesinin en üstünde Hesaplar’a dokunun, sonra hesabı seçin.


İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...