iPad

iPad 8 Tükendi: Yeni Model Yakında Burada Olabilir!

Bir sonraki Apple duyurusunun tarihi belirlendi: önümüzdeki Salı bir iPhone ve bir Apple Watch Cupertino’da tanıtılacak. Ancak Apple’ın önümüzdeki Salı günü yalnızca iPhone’lardan ve Apple Saatlerinden daha fazlasını göstereceği göz ardı edilemez. iPad’in kullanılabilirliği ipuçları veriyor. (Okuyun: Apple iPhone Etkinliği: Tarih, saat ve ürün duyuruları)

İngiltere’de Apple Store’da standart iPad için teslimat tarihleri ​​30 Eylül – 7 Ekim olarak listelenirken, ABD’de teslimat süresi 3-4 hafta olarak tahmin ediliyor.

Arzın sınırlı olmasının olası bir nedeni, küresel yarı iletken krizidir. Bu, bazı ürünlerinin fiyatlarının artması gerektiği anlamına gelebilir.

Bununla birlikte, Apple’ın bir yıl önce tanıttığı sekizinci nesil modelin teslimat sürelerinin artması ve bazı varyantların artık mevcut olmaması, yeni iPad’lerin geldiğini gösterebilir.

Ağustos ayının sonunda, Apple tedarikçilerinden dokuzuncu nesil iPad’in seri üretimde olduğuna dair raporlar vardı.

Yeni iPad söylentilerini buradan okuyun, ancak özetlemek gerekirse:

Yeni iPad, A13 işlemciyi alabilir, bu en yeni nesil A işlemciler değil, ürün yelpazesi için bir gelişmedir, önceki model hala 2018’den itibaren A12 yongasıyla çalışıyor.

Ayrıca Apple’ın giriş seviyesi iPad’in görünümünü biraz güncellemesi ve onu üçüncü nesil iPad Air’in şekline yaklaştırması bekleniyor. Bu, ekran köşegeninin 10,2 inçten 10,5 inç’e çıkmasıyla ekranın etrafındaki çerçevelerin biraz daha dar olması gerektiği anlamına gelir.

Apple’ın hala acilen ön taraftaki FaceTime kamerayı iyileştirmesi gerekiyor, sekizinci nesil iPad’deki mevcut kamera sadece 1,2 megapiksele sahip.

Yaklaşan iPad, üçüncü nesil iPad Air’in muhafazasını devraldığında, cihaz önemli ölçüde daha ince olacak – 1.4 mm, bu da mevcut 7.5 mm derinliğinden neredeyse yüzde 20 daha az.

Yeni cihazın fiyatı konusunda güvenilir bir tahmin yapılamaz. Bir yandan iPad eğitim kurumlarına yöneliktir, Apple’ın okullarda ve üniversitelerde toplu alımlara uygun olması için belirli bir fiyat sınırını aşmaması gerekir. Şu anda, giriş seviyesi model Apple’ın mağazasından 329 £/329 $’a mal oluyor.

Bu makale ilk olarak Macwelt’te yayınlandı.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/ipad-8-sold-out-new-model-soon-3808195/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...