Apple

Hyundai Zaten Apple ile Çalışmak İstemiyor

Daha birkaç hafta önce haber, Hyundai’nin Apple ile bir araba projesi üzerinde işbirliği yapmaktan bahsettiğini açıklamıştı. Sonra Hyundai, Apple’dan herhangi bir şekilde bahsetmeyi açıklamasından kaldırarak geri adım attı. Şimdi Hyundai, Apple ile zaten çalışmak istemeyeceğini iddia ederek bunu bir adım daha ileri götürüyor gibi görünüyor.

Reuters raporuna göre, Hyundai’deki bazı yöneticilerin Apple ile fason üretici olma konusundaki endişelerini dile getirdiği söyleniyor.

Hyundai, başka bir marka için sözleşmeli alt yüklenici olmak istemiyor. Kazanç çağrısında bir Hyundai yöneticisi şunları söyledi: “Biz başkaları için araba üreten bir şirket değiliz. Apple ile çalışmak her zaman harika sonuçlar doğuracak gibi değil.”

Bir Reuters kaynağı, “Patron Apple. Pazarlamalarını yapıyorlar, ürünlerini yapıyorlar, markalarını yapıyorlar. Hyundai de patron. Bu gerçekten işe yaramıyor.”

Bir başka Hyundai yöneticisi Reuters’a, Hyundai’nin Foxconn gibi olmak istemeyeceğini söyledi – arabayı Apple için üretmek istemiyorlar. “Bir işbirliği başlangıçta Hyundai veya Kia’nın marka imajını yükseltmeye yardımcı olabilir. Ancak orta veya uzun vadede, sadece otomobiller için mermi sağlayacağız ve Apple beyni yapacaktır” dediler.

Bir Reuters kaynağı ayrıca, otomobilin üretimiyle ilgili olarak Apple’ın “bunun Amerika Birleşik Devletleri’nde olmasını isteyeceğini” belirtti. Hyundai’nin bağlı kuruluşu Kia’nın ABD’deki Georgia fabrikasında üretim kapasitesine sahip olduğunu belirtiyorlar (Apple’ın her şeye rağmen biraz yardıma ihtiyacı olabilir diye).

Tüm bu üzücü hikaye, Hyundai’nin Apple ile bir ortaklık içinde olduğunu iddia eden reddedilmiş bir sevgili gibi görünmesine neden oluyor, sadece Apple’ın onu susturmaya çalışması için Hyundai, seçeneklerini korurken yine de Apple ile nasıl çalışmak istemediğini bağırıyor. Bu arada Gürcistan’da da bir üretim hattı bulunduğunu belirterek geleceğe açıyoruz… Bundan sonra ne olacağını öğrenmek için sabırsızlanıyorum.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde Apple, Reuters’ın bilgilerine yorum yapmadı.

Merkez makalemizde Apple Car ile ilgili tüm söylentileri ve haberleri okuyun.

{

”,”

‘2.0’

‘script’,”);
‘init’, ”
”, ”);
”,”);
);

}
.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/hyundai-apple-wont-work-3801182/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...