iPad

Hindistan’da Yeni iPhone SE ve iPad Air Göründü


screenshot

Son zamanlarda, (Fransızca yayın yapan) teknoloji haber sitesi Consomac, Apple’ın Avrasya Ekonomik Birliği’nde, yani Rusya, Beyaz Rusya, Kazakistan, Kırgızistan ve Ermenistan’da yeni ürünlerini kaydettirdiğini bildirdi. Apple, ürünleri genel olarak duyurmadan kısa bir süre önce bu şekilde kaydeder.

Şirket, tescil sürecinin bir parçası olarak resmi markasını açıklamak zorunda değildir. Ancak cihazların iOS 15 ve iPadOS 15 çalıştırıyor olarak etiketlendiği göz önüne alındığında, uzmanlar, bunların büyük olasılıkla son aylarda çok sayıda söylentiye konu olan iki ürün olan merakla beklenen üçüncü nesil iPhone SE ve beşinci nesil iPad Air’i içerdiği sonucuna vardı. .

Şimdi 91mobiles sitesi – anonim kaynaklara dayanarak – yeni cihazların Hindistan’da da ortaya çıktığını bildiriyor. Şu anda bir test sürecinden geçiyorlar.

Site, “Yaklaşan bütçe iPhone modeli, test amacıyla A2595, A2783 ve A2784 model numaraları altında ithal edildi” diyor. “Yaklaşık 300 $ (~23.000 Rs) civarında bir fiyatı olduğu söyleniyor. Kaynaklarımız telefonun tam pazarlama adından bahsetmese de, uzun süredir söylentileri olan iPhone SE 3 olacağını güvenle söyleyebiliriz.”

iPhone SE’nin üç çeşidine ek olarak iki yeni iPad Air modeli (A2588 ve A2589) ve standart 10.2 inç iPad’e (A2757 ve A2761) yükseltme gibi görünenler var. Dokuzuncu nesil iPad’in Eylül ayında piyasaya sürüldüğü göz önüne alındığında, ikincisi şaşırtıcı bir şey.

Yeni ürünlerin Mart sonunda veya Nisan başında bir bahar etkinliğinde piyasaya sürülmesi muhtemeldir.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price tarafından tercüme (DeepL kullanılarak) ve ek raporlama.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/new-iphone-se-ipad-air-india-3813013/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...