Apple

Fotoğraf, Apple’ın Zaten Eylül Açılış Konuşması İçin Çektiğini Önerdi

Apple’ın çevre koruma başkanı için yeni Twitter profil resmi, bu sonbaharın önemli notları için planları ortaya çıkarabilir.

2013’ten beri kimya mühendisi ve çevre politikacısı Lisa Parez Jackson, Apple’da çevrenin korunmasından sorumlu. Apple’ın şirketin ne kadar çevreci hale geldiğinden bahsetmesi için ona her zaman kısa bir zaman aralığı vermesi sayesinde tanıdık bir yüz haline geldi. (Apple’daki Kadınlar hakkında bilgi edinin.)

Şu anda dikkatler Jackson’ın Apple’daki çevresel rolünden Twitter’daki yeni profil resmine çevrildi. Resimde Steve Jobs Tiyatrosu’nun giriş salonunda yerde oturuyor. Kameraya gülümsüyor, ancak çok daha ilginç olan, üretim ekipmanını gördüğümüz arka plan – fotoğrafın çekimler sırasında çekilmiş olabileceğini ima ediyor.

iOS geliştiricisi Noah Evans’ın belirttiği gibi:

Bir sonraki Apple etkinliğinin hemen köşede olduğu bir sır değil. Ve Jackson’ın fotoğrafı güncel olsaydı, bu bir yandan Apple’ın açılış konuşmasını üretmeye başladığı ve diğer yandan bu sonbaharda yine sanal açılış konuşmalarının bizleri beklediği anlamına gelirdi.

Pandemi nedeniyle Apple, son bir buçuk yıldır açılış konuşmalarını sanal olarak ve seyircisiz tutmak zorunda kaldı. ABD’de birçok alanda Covid önlemleri gevşetildiğinden, bazı hayranlar Apple’ın yeni iPhone 13’ü (iPhone 13 ile ilgili son haberler) ve yeni Apple Watch Series 7’yi (yeni Apple Watch ile ilgili son haberler) sunup sunamayacağını merak etmişti. ) Eylül ayında canlı bir izleyici kitlesine. Apple’ın çalışanlarına Ocak 2022’ye kadar işe dönme konusunda ısrar etmemeye karar verdiği göz önüne alındığında, bu pek olası görünmüyor.

Apple, muhtemelen 14 Eylül’de gerçekleşmesi beklenen etkinlikten bir hafta önce alınacak olan bir sonraki Apple Keynote için resmi davetiyelerini gönderene kadar Apple’ın planlarını bilemeyeceğiz. Bir sonraki Apple Etkinliği ne zaman okuyun.

Bu makale ilk olarak Macwelt’te yayınlandı. Karen Haslam’ın çevirisi.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/photo-apple-filming-september-keynote-3807704/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...