Apple Tv

En İyi Apple TV Fırsatları İngiltere: Ücretsiz Paketler ve İndirimler 2021

Apple’ın yeni TV + şovlarını TV’nizde izleyebilmek için bir Apple TV satın almayı düşünüyor olabilirsiniz veya belki de iPhone veya iPad’inizden TV ekranınıza içerik aktarmanızı sağlayacak bir araca ihtiyacınız var. Bir Apple TV satın alma nedeniniz ne olursa olsun, 149 £ ‘dan başlayan en ucuz Apple TV ile muhtemelen tam fiyat ödemek istemeyeceksiniz. Neyse ki sizin için en iyi Apple TV fırsatlarını bir araya getirdik, böylece sizden daha fazla ödeme yapmadığınızdan emin olabilirsiniz.

Şu anda yeni bir Apple ürünü satın almanın da bir yararı var – bir Apple TV satın alırsanız bir yıllık ücretsiz Apple TV + alacaksınız!

Bir Apple TV almalı mıyım?

Şimdi bir Apple TV satın almak için iyi bir zaman olup olmadığına dair kısa bir kelime. Şu anda cevap muhtemelen değil: Apple’ın yakında Apple TV’yi güncelleyeceğini düşünüyoruz. Söylentiler, yeni bir Apple TV’nin gönderilmeye hazır olduğunu öne sürüyor.

Yeni birim gönderildiğinde Apple’ın mevcut modellerin fiyatını düşüreceğini umuyoruz. Şirketin daha küçük ve daha ucuz bir Apple TV mini sunma ihtimali de var. Bu makalede göreceğiniz gibi, Apple TV anlaşmaları seyrek ve çok uzaktır ve yılın büyük bir bölümünde böyledir.

Apple TV’ye para harcamamanın bir başka nedeni de Apple TV + içeriğini izlemenin tek yolu olmamasıdır. Bir Amazon Fire TV Stick veya Roku ya da belirli akıllı TV’leriniz varsa, Apple’ın hizmetine girmenizi sağlayacak bir Apple TV uygulaması bulacaksınız. Apple TV uygulamasını içeren veya AirPlay ile çalışan tüm TV’leri listeleyen ayrı bir makalemiz var.

Bu nedenle, Apple TV içeriğini Apple TV gerektirmeden izleyebileceğiniz diğer yollarla ilgili anlaşmalar ekledik. Aşağıdaki Amazon Fire TV Stick, Roku ve Samsung TV fırsatlarına göz atın.

Şu anda en iyi Apple TV fırsatları

Bulunacak çok fazla Apple TV anlaşması yok, belki de yakında yeni modellerin beklendiğinin bir göstergesi. Yine de, KRCS’de neredeyse 10 £ indirim gibi bazıları var:

En iyi Apple fırsatlarının tamamını gözden geçirdiğinizden emin olun.

Bir Apple TV’nin maliyeti nedir?

Apple, Apple TV’yi en son Eylül 2017’de Apple TV 4K’yı tanıttığında güncelledi. Apple, bu modeli Ekim 2015’te piyasaya sürülen eski Apple TV HD (diğer adıyla 4. nesil) ile birlikte satıyor.

Geçmişte Apple, Apple TV’yi 70 £ / 99 $ gibi düşük bir fiyata satmıştı. Ancak şu anda fiyatlar bundan çok daha yüksek.

Apple’ın Apple TV’sini sattığı fiyatlar:

  • Apple TV HD, 32 GB 149
  • Apple TV 4K, 32 GB £ 179
  • Apple TV 4K, 64 GB £ 199

Her iki Apple TV medya oynatıcısının da yaşlarını göstermeye başlamasına rağmen, Apple’ın fiyatı, en azından normalde 39,99 sterline mal olan Amazon Fire TV gibi diğer benzer medya yayıncılarına kıyasla oldukça yüksek görünüyor, ancak daha önce satışta görmüştük. 19,99 £ karşılığında ve ayrıca Apple’ın yeni şovlarını yayınlayabilir. Amazon’dan bir Fire TV Stick edinin buradan.

Alternatif olarak, bir Roku akış oynatıcısı edinebilir ve bunun üzerinde Apple TV + yayınlayabilirsiniz. Bir Roku Express normalde 29,99 sterline mal olur, ancak en son kontrol ettiğimizde Amazon’da 24,99 sterlin idi. Yapabilirsin Amazon’dan bir Roku Express satın alın buradan.

Ücretsiz bir Apple TV nasıl edinilir

Bazı şirketler, geniş bant paketlerinin bir parçası olarak bir Apple TV sunuyor.

Vodafone, ücretsiz Apple TV 4K içeren bir geniş bant anlaşması sunuyor. Anlaşmayı kontrol edebilirsiniz İşte. Ücretsiz Apple TV ile birlikte 35Mbps ortalama indirme hızları, sınırsız geniş bant kullanımı ve ayda 31 £ karşılığında sınırsız telefon görüşmesi elde edersiniz.

EE’nin ayrıca Apple TV’yi içeren ev geniş bant planları vardır. Ayda 35 £ karşılığında bir Apple TV 4K, ortalama 10 Mb / sn hızda sınırsız geniş bant, 5 GB mobil veri ve BT Sport’a erişim elde edebilirsiniz. Detaylar burada.

Elbette, bir Apple TV satın alırsanız veya size verilirse, bir yıllık Apple TV + şovlarına ücretsiz olarak kaydolabilirsiniz.

En iyi Apple TV fırsatları

Öyleyse, Apple TV’nin fiyatı beklediğinizden biraz daha yüksek olduğundan, alışveriş yaparsanız gerçekte ne kadar tasarruf edebilirsiniz?

Apple TV HD, 32 GB

32GB Apple TV HD satılıyor Apple tarafından 149 £ / 149 $.

Başka bayiler indirim yapıyorsa, aşağıda görebilirsiniz:

Perakendeci Fiyat Teslimat

Dünya çapında 24.000’den fazla mağazadan fiyat karşılaştırması

Apple TV 4K, 32 GB

Apple TV 4K’nın 32GB sürümü, Apple tarafından 179 £ / 179 $ karşılığında satılmaktadır.

Başka bayiler indirim yapıyorsa, aşağıda görebilirsiniz:

Perakendeci Fiyat Teslimat

Dünya çapında 24.000’den fazla mağazadan fiyat karşılaştırması

Apple TV 4K, 64 GB

Apple TV 4K’nın 64GB sürümü, 199 £ / 199 $ karşılığında Apple tarafından satılan.

  • KRCS, Apple TV 4K’ya sahip, 64GB £ 189.05 İşte.

Başka bayiler indirim yapıyorsa, aşağıda görebilirsiniz.

Perakendeci Fiyat Teslimat

Dünya çapında 24.000’den fazla mağazadan fiyat karşılaştırması

Apple TV Alternative fırsatları

İTunes Store’dan veya TV + programlarından satın aldığınız şeyleri izlemek için bir Apple TV’ye sahip olmanız gerekmez. Bir Amazon Fire TV Stick, bir Roku cihazı veya hatta yeni bir Samsung TV satın alabilirsiniz.

Amazon Fire TV

Amazon’un TV akışına cevabı olabilir, ancak Apple TV uygulamasını Amazon Fire TV cihazlarında edinebilirsiniz – ve bunlar Apple TV’den çok daha ucuzdur.

  • Fire TV Stick 4K normalde Amazon’da 49,99 £ İşte. Ancak anlaşmalara dikkat edin – Amazon’un zaman zaman fiyatı önemli ölçüde düşürdüğü biliniyor.
  • Fire TV Stick Lite daha ucuzdur, ancak TV kontrolleri sunmaz ve yalnızca HD olarak mevcuttur. Normalde 29.99 £ ama yine sık sık bunun indirimli olduğunu görüyoruz. Buradan satın alın.

Yıl

Benzer şekilde, Roku Streaming Stick, Apple TV + şovlarını ve diğer Apple içeriğini oynatabilir ve genellikle indirimlidir.

  • 4K modeli normalde 49,99 £ ‘dır ve benzerlerinden temin edilebilir Currys PC World, ancak şurada daha büyük bir indirim bulabilirsiniz: Amazon

Ayrıca Apple TV + şovlarını oynatma özelliğine sahip çok sayıda Samsung TV ve LG TV bulacaksınız. Hangi Samsung TV’lerin Apple TV uygulamasını içerdiğini buradan öğrenin.

Ayrıca, kardeş sitemiz Tech Advisor’daki TV fırsatlarına buradan göz atın.

Yenilenmiş Apple TV fırsatları

Ayrıca yenilenmiş bir Apple TV’yi Apple’dan indirimli olarak alabilirsiniz.

Daha önce Apple’ın Yenilenmiş Mağazasında 119 £ karşılığında yenilenmiş bir Apple TV HD gördük. İşte (şu anda mevcut olmasa da).

Kontrol İşte Apple’ın Yenilenmiş Mağazasında daha fazla yenilenmiş Apple TV’nin satışa çıkıp çıkmadığını görmek için düzenli aralıklarla.

Burada gördüğünüz anlaşmalardan hiçbirini beğenmediniz mi? Apple’ın yakında Apple TV’nin fiyatını düşürüp düşürmeyeceğini inceleyen bir makalemiz var.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/feature/best-apple-tv-deals-3777164/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...