Yazılım

Bir Yıl Boyunca Ücretsiz Apple TV+ Almak İçin Son Şans

Apple’ın TV+ yayın hizmeti 2019’un sonunda kullanıma sunulduğundan beri, uyumlu bir Apple ürünü satın almanız koşuluyla hizmeti bir yıl boyunca ücretsiz olarak kullanmak mümkün oldu. Ama güzel zamanlar nihayet sona eriyor.

Fırsattan henüz yararlanmadıysanız, bunu yapmak için ayın başına kadar vaktiniz var. MacRumors, 1 Temmuz’dan itibaren ücretsiz abonelik teklifinin 3 aya indirileceğini bildirdi.

Ocak ayında Apple’ın yıl boyu süren teklifi bu yaza kadar uzattığı göz önüne alındığında, okuyucular anlaşılır bir şekilde şüpheci olabilir. Ancak bu, bir yıllık ücretsiz TV+ almak için gerçekten son şans gibi görünüyor.

O zaman, uzantının üretim programlarını mahveden ve Apple’ın hizmetinde çok az yeni film ve TV dizisi olduğu anlamına gelen pandemi ile ilgili olduğunu anladık. ABD’de aşı programı tüm hızıyla devam ederken, çekimler normale yakın bir şeye dönüyor ve Apple, hizmet için gerçekten ödeme yapmak için daha fazla müşteri çekmeyi umuyor.

Hizmet, önemli TV ve film kataloglarıyla kutsanmış, kilitlenme sırasında tampon zamanının tadını çıkaran diğer birçok akış hizmetiyle zorlu bir savaşla karşı karşıya. Netflix’teki Tiger King’den The Mandalorian’a ve Disney+’daki WandaVision’a kadar, son bir buçuk yılda kendi evlerimizde alışılmadık bir süre geçirmek zorunda kaldığımız için, yalnızca akışlı çok sayıda TV programı halkın bilincine girdi.

Tech Advisor’daki meslektaşlarımızın tartıştığı gibi, sağlam bir lisanslı içerik kataloğu – ve özellikle nostaljik lisanslı içerik – başarılı bir akış franchise oluşturmak için temel bir bileşendir.

Seçeneklerinizin tam bir dökümü için Apple TV+’ı ücretsiz edinme kılavuzumuzu okuyun.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price tarafından tercüme ve ek raporlama.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/last-chance-free-apple-tv-year-3805668/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...