iPhone

Bir Terabaytı Unutun: iPhone 13 ‘512 GB’ta Kalacak’

Telefon depolama: pil ömrü ve ekran çözünürlüğü gibi, asla doyamazsınız. Ve iPhone 12 sahipleri, temel 64GB ile, iPhone sahiplerinin nispeten yakın bellekte yönettiği 8GB veya 16GB ile karşılaştırıldığında lüks içinde yaşıyor olsa da, çoğu kişi Apple’ın gelecek nesil için depolama katmanlarını yükseltmesini diledi.

Aslında Ekim ayında başlayan ve Ocak ayında yinelenen, Apple’ın bu sonbaharda iPhone 13 için maksimum depolama alanını iki katına çıkararak 512 GB’tan 1 TB’a çıkaracağına dair inandırıcı söylentiler vardı. Ama bu şimdi boş bir hayal gibi görünüyor.

Tayvanlı araştırma firması TrendForce’un yeni bir raporuna göre Apple, en az bir yıl daha en üst depolama katmanı olarak 512 GB’a sadık kalacak ve bu, daha fazla fotoğraf, video ve uygulama depolamak isteyenler için hayal kırıklığı yaratacak bir şey. ve iPhone’larındaki oyunlar.

(Teknik olarak TrendForce, raporunda, iPhone 12s nesli olarak adlandırdığı yeni iPhone’ların aynı tahsise sahip olacağını tahmin ediyor. hafıza Mevcut modeller gibi. Bu bizi bir anlığına şaşırttı, çünkü endüstride “bellek” kelimesi genellikle RAM’i ifade etmek için kullanılıyor. Ancak fiyatlandırma katmanlarıyla ilgili önceki yorumlar, firmanın bu durumda depolama hakkında konuştuğunu gösteriyor.)

iPhone XS ve XS Max’in üç yıl önce piyasaya sürülmesinden bu yana maksimum depolama alanı tahsisi 512 GB oldu, bu nedenle firmanın nispeten yakında artırmasını beklemek mantıklı olacaktır. (iPad Profesyonelleri 2018’den beri 1 TB teklif etti ve bugünlerde 2 TB’a kadar çıkıyor.) Belki iPhone alıcıları 2022’de şanslı olacak.

Düzenli olarak güncellenen iPhone 13 haber merkezimizle en son söylentileri yakalayın. Veya en iyi iPhone fırsatlarına yönelik kılavuzumuzla Prime Day için bir pazarlık yapın.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price tarafından tercüme ve ek raporlama.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/iphone-13-512-gb-3805941/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...