Apple

Apple Store Aşağı, ‘Güncellemeler Geliyor’

Apple, büyük bir olay öncesinde olağan ritüelin bir parçası olarak çevrimiçi mağazasını geçici olarak kapattı.

Apple web sitesi Hâlâ devam ediyor, ancak bir ürün satın almak için bir bağlantıyı takip etme girişimleri, “Hemen döneceğiz. Güncellemeler Apple Store’a geliyor. Kısa süre sonra tekrar kontrol edin.” mesajıyla karşılanacaktır.

Apple’ın bu şekilde işleri geri çevirmesi garip görünebilir, ancak mağaza önemli miktarda yeni ürün duyurulmadan birkaç saat önce neredeyse her zaman çevrimdışı oluyor.

Apple ürün listelerini yeni görüntüler ve açıklamalarla güncellerken, fiyatları değiştirirken ve üretimden kaldırılan ürünleri kaldırırken, bu kısmen perde arkasında değişiklik yapmak için gereken çalışmayı yansıtacaktır. Ancak bunun oldukça kolay bir şekilde önceden kurulabileceğini ve hareketin daha çok iyi niyetle ilgili olduğunu ve yakında modası geçmiş ürünleri sadık müşterilere satmayacağını hayal ederiz.

Söz konusu etkinliğin adı Spring Loaded ve bu gece (20 Nisan) İngiltere saatiyle 18: 00’da başlayacak. Etkinlik biter bitmez mağaza yeniden açılacak, yeni ürünlerle dolu olacak.

Aralık ayından bu yana yeni ürünlerin eksikliği göz önüne alındığında, Apple’ın konuşacak çok şeyi olacağı muhtemel görünüyor: Yeni bir iPad Pro’nun (potansiyel olarak yeni bir Apple Pencil ile birlikte) tanıtılacağı neredeyse kesin, ancak son söylentiler, yenilerini alabileceğimizi gösteriyor. iMac’ler de, muhtemelen 1990’lara özgü bir dizi renkte.

Alt kartta, AirTag nesne izleyicisine uzun zamandır beklenen ilk bakışı bekleyin – eğer bu gece başlamazsa, aslında bu projenin iptal edildiğine dair iyi bir ipucu, AirPower tarzı – ve biz belki yeni bir Apple TV edinin.

Apple’ın Spring Loaded etkinliğini canlı olarak nasıl izleyeceğiniz aşağıda açıklanmıştır. Tüm duyurular, gerçekleştikçe Macworld’de incelenecek; Uzun bir gece olacak ve umarız bize katılacaksınız.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/apple-store-down-3803863/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...