iPhone

Apple Bu Baharda ‘iPhone SE+ 5G’yi Çıkaracak

Apple hayranları, Nisan 2020’de eski güçlü iPhone 8’in yerini alan son derece popüler 4,7 inçlik bütçeli bir cep telefonu olan ikinci nesil iPhone SE’nin yeni bir sürümünü beklemeye devam ediyor. Apple’ın ikinci SE modelini duyurmasından bu yana iki tam nesil birinci sınıf telefon – iPhone 12 ve iPhone 13 aileleri – ortaya çıktı.

Ancak bekleyiş neredeyse sona ermiş olabilir. Üçüncü nesil iPhone SE’nin Mart veya Nisan aylarında bir bahar etkinliğinde piyasaya sürüleceğine dair güçlü göstergeler var.

Ekran uzmanı ve güvenilir analiste göre ross genç, yeni cihazın adı, onu mevcut modelden ayırt etmek ve en önemli teknik özelliklerden birinin reklamını yapmak için “iPhone SE+ 5G” olacak – son SE’nin piyasaya çıkmasından bu yana piyasaya sürülen tüm iPhone’lara uyum sağlamak için, yeni SE, 5G için destek alacak.

Şimdi, bu sözde markalama potansiyel olarak kafa karıştırıcı, çünkü Young’ın tweet’inde kullanılan artı sembolü yerine, mevcut SE modelinden daha büyük olacak bir iPhone SE Plus – özellikle “Plus” hakkında çok fazla konuşuldu. bu olumsuzluk Burada bahsettiğimiz şey: Young, üçüncü nesil iPhone SE’nin bir kez daha 4.7 inç ekrana sahip olacağını belirtiyor. Gerçekten de Apple’ın bu yılki modelinde eski tasarıma tamamen sadık kalacağına dair her türlü işaret var, yani bu cephede bir değişiklik olmasına biraz daha zaman var.

Young, daha büyük 5.7 inçlik modelin en erken 2023’e kadar beklemesi gerekeceğini söylüyor. Bu, (dördüncü nesil) iPhone SE Plus’ın 2024’e kadar erteleneceğine inanan diğer analistlerden duyduğumuzdan daha iyimser bir tahmin.

İşleri netleştirmek ve sonraki tweet’lerden açıklamalar eklemek için, işte Young’ın zaman aralığı:

  • 2022: iPhone SE+ 5G (3. nesil; 4,7 inç)
  • 2023 veya 2024: iPhone SE “Plus” (4. nesil; 5,7 inç)

5G desteği dışında, üçüncü nesil iPhone SE’nin daha güçlü bir işlemci (A14 veya A15) sunmasını bekleyebiliriz, ancak Apple’ın bunu 3GB RAM’de tutacağını duyuyoruz. Umarım daha iyi kameralar olur. Düzenli olarak güncellenen yeni iPhone SE merkezimizle en son söylentileri takip edebilirsiniz.

Daha büyük bütçeli bir iPhone mu arıyorsunuz yoksa baharı bekleyemiyor musunuz? En iyi iPhone fırsatlarından oluşan topluluğumuzla bir pazarlık yapın.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price tarafından tercüme (DeepL kullanılarak) ve ek raporlama.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/iphone-se-5g-spring-3812451/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...