mac

Apple, arızalı MacBook Pro pillerini değiştirmeyi teklif ediyor

Apple, yeni bir destek belgesinde 2016 ve 2017 modellerine sahip MacBook Pro sahiplerinin “çok az bir kısmı” pilin% 1’in üzerinde şarj olmasını önleyen bir hata bildirdi.

2016 ve 2017’de piyasaya sürülen tüm modeller, hem Touch Bar olan hem de olmayan 15 inç ve 13 inç modeller, soruna potansiyel olarak duyarlıdır, ancak Apple, yalnızca küçük bir kısmının gerçekten bunu deneyimlediğini öne sürmesine rağmen.

Sorun, Apple’ın Salı günü yayınlanan macOS Big Sur 11.2.1 ve Catalina 10.15.7 ek güncellemelerinde düzelttiği bir yazılım hatasından kaynaklanıyor. Etkilenen makineler bir pil servisi öneren bir mesaj göstermelidir.

Apple, etkilenen tüm pilleri ücretsiz olarak değiştirecektir. Tek yapmanız gereken, onarımı ayarlamak için Apple ile iletişim kurmaktır; şirket, değiştirme programına uygun olduğundan emin olmak için onu inceleyecektir.

Bir MacBook pilinin değiştirilmesi gerekip gerekmediğini görmek için nasıl test edileceği aşağıda açıklanmıştır. Ücretsiz bir değişim için uygun değilseniz, yeni bir modelde iyi bir fiyat için en iyi MacBook Pro fırsatlarını içeren derlememize göz atın.

{

”,”

‘2.0’

‘script’,”);
‘init’, ”
”, ”);
”,”);
);

}
.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/macbook-pro-battery-3801585/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...