Apple Watch

Apple, Apple Watch Glikoz Ölçer Talebini Araştırıyor

Müşterilerin gerçekten kullandığı uygulamaları ve sağlık özelliklerini araştıran Apple Watch kullanıcılarına yönelik bir anket, Apple’ın cihaza eklemeyi düşündüğü özelliklerle ilgili çekici bir ipucu sunuyor.

Apple, diğer şeylerin yanı sıra, müşterilerin sağlıklarını takip etmek için hangi üçüncü taraf uygulamalarını kullandıklarını ve yeme alışkanlıklarını, ilaçları ve kan şekeri seviyelerini takip etmek için herhangi bir uygulamanın yüklü olup olmadığını sordu, 9to5Mac yazıyor.

Kan şekeri tartışması, şirketin Apple Watch’un gelecek sürümüne bir glikoz ölçüm cihazı ekleyeceği yönündeki söylentilerin ne kadar uzun ve ne kadar ısrarlı olduğu düşünüldüğünde özellikle ilginç. Dedikodu, Ocak ayında bir rapor ve Şubat ayındaki patent faaliyeti yakın bir duyuruya işaret eden bir raporla özellikle bu yıl arttı. Seri 7 olarak adlandırılması beklenen 2021 için yeni model, bu özelliği içerecek şekilde ağır bir şekilde eğiliyor.

Bununla birlikte, anketin haberi, şimdi 2021’in piyasaya sürülme şansı üzerine bir soru işareti koymalıdır. Apple, yanıtları geliştirme yol haritasını etkilemek için gerçekten kullanmayı planlıyorsa, 2021 sonbaharında bir lansman için zamanında önemli değişiklikler yapmak için çok geç olacaktır. Belki de Seri 8 artık daha gerçekçi bir zaman dilimidir – bunlardan biri değilse yalnızca önceden alınmış bir kararı desteklemeyi amaçlayan anketler.

En son söylentileri takip etmek için Apple Watch Series 7 haber merkezimize göz atın. Yeni model için sonbaharı beklemek istemiyorsanız, en iyi Apple Watch fırsatlarını toplamadan mevcut aralıkta düşük bir fiyat bulun.

Bu makale ilk olarak Macworld İsveç’te yayınlandı. David Price Tercümesi.

.

Kaynak: https://www.macworld.co.uk/news/demand-apple-watch-glucose-meter-3804429/

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
WeCreativez WhatsApp Support
İstanbul Apple Tamir Merkezi
Fiyat talebinde bulunmak için Apple cihazınızın marka modelini ve arızası hakkında bizi kısaca bilgilendiriniz.

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi kapatarak siteyi gezinmeyi deneyin...